samsung galaxy s3 mini blokada

Re: samsung galaxy s3 mini blokada

przez stokrotka » 09 maja 2014 09:08

Dziala!! Podczas w swietlania paska postepu wystarczy jeden raz nacisnac przycisk power :) dzieki wielkie!!!
stokrotka

samsung galaxy mini 2 blokada na treść notatki

przez alshade » 03 lut 2015 00:50

Hej. Przez przypadek ustawiłam hasło PIN na notatkę. Nie mam zielonego pojęcia jakie. Treść notatki jest dosyć ważna, a ja nie mogę się teraz do niej dostać. Jest i jakiś sposób żeby zdjąć hasło nie usuwając notatki? Czy reset fabryczny telefonu ją usunie? Posiadam Samsung Galaxy Mini 2. Będę szalenie wdzięczna za pomóc.
alshade

przez Karl » 03 lut 2015 11:10

Co to za program, w którym zapinowałaś notatkę?
Karl

przez basia » 12 paź 2015 16:12

witam,mam problem w zaden sposob nie moge usunac blokady ekranu,zablokowalam go na haslo,ktore znam,ale denerwuje mnie to ciagle odblokowywanie,chce nie miec hasla,wchodze w ustawienia i nie ma tam opcji usun blokade,prosze o pomoc ;)
basia

przez Hans » 19 paź 2015 18:21

basia napisał(a):witam,mam problem w zaden sposob nie moge usunac blokady ekranu,zablokowalam go na haslo,ktore znam,ale denerwuje mnie to ciagle odblokowywanie,chce nie miec hasla,wchodze w ustawienia i nie ma tam opcji usun blokade,prosze o pomoc ;)

Spróbuj tak, jak na filmie:

Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona