Strona 1 z 3

samsung galaxy s3 mini blokada

PostNapisane: 02 kwi 2013 21:53
przez barti
hej
mam problem
założyłem na swój mini blokadę telefonu i zapomniałem teraz hasła pin
nie do sim tylko właśnie do telefonu
i proszę o pomoc jak to odblokować
dzięki z góry za odpowiedzi

Re: samsung galaxy s3 mini blokada

PostNapisane: 02 kwi 2013 22:53
przez Karl
Witaj,

będziesz musiał wyczyścić swój smartfon, czyli zrobić reset fabryczny. Poniżej umieszczam film instruktażowy, jak to zrobić - jeśli czegoś nie będziesz wiedział, pytaj.


Re: samsung galaxy s3 mini blokada

PostNapisane: 14 lip 2013 19:39
przez Arek
Ja mam inny problem. Ustawilem sobie przy bawieniu dodawaniu sieci VPN blokadę ekranu na hasło. Hasło pamietam, ale nie wiem gdzie ją wyłączyć. :( Prosze o pomoc.

Re: samsung galaxy s3 mini blokada

PostNapisane: 14 lip 2013 20:43
przez Karl
W Jelly Bean wchodzi się w ustawienia systemu, potem ekran blokady i blokada ekranu, no i tam wpisujesz aktualne hasło i wybierasz BRAK. Powinno śmigać.

samsung s3

PostNapisane: 11 sie 2013 08:08
przez marcin
Witam moze ktoś podrzucić jak się blokuje ekran podczas ogladania filmów w samsung s3

Re: samsung galaxy s3 mini blokada

PostNapisane: 11 sie 2013 18:19
przez Vini
Jak chodzi Ci o wyłączenie ekranu jak np. oglądasz coś z kabla na TV, to się niestety nie da - musi być ciągle włączony.

Re: samsung galaxy s3 mini blokada

PostNapisane: 01 wrz 2013 11:40
przez stanczyk11
mam samsunga galaxy s3 i zainstalowalam certyfikat by mieć dostep do sieci wifi na uczelni. niestety musialam podac hasło, ktore ustawilo sie automatycznie jako hasło blokowania ekranu. gdy wejde w ustawienia blokady ekranu nie moge wybrać żeby nie bylo zadnego zabezpieczenia. dlaczego ? i jak to hasło usunąć w takiej sytuacji?

Re: samsung galaxy s3 mini blokada

PostNapisane: 01 wrz 2013 17:04
przez Pyrto
stanczyk11 napisał(a):mam samsunga galaxy s3 i zainstalowalam certyfikat by mieć dostep do sieci wifi na uczelni. niestety musialam podac hasło, ktore ustawilo sie automatycznie jako hasło blokowania ekranu. gdy wejde w ustawienia blokady ekranu nie moge wybrać żeby nie bylo zadnego zabezpieczenia. dlaczego ? i jak to hasło usunąć w takiej sytuacji?


To normalne, bo niektóre certyfikaty wymagają podawania hasła. Po prostu gdy smartfon chce dotrzeć do zahasłowanego certyfikatu będzie pytał o hasło. Możesz spróbować wejść w ustawienia => bezpieczeństwo a potem na dole masz opcję czyszczenia certyfikatów, potem ustal na nowo bez hasła - jeśli się nie da to ratunku nie widzę.

Re: samsung galaxy s3 mini blokada

PostNapisane: 18 wrz 2013 16:50
przez Ewa
Mój problem z Galaxy s3 mini polega na tym, że kiedy rozmawiam przez telefon, to ekran się nie blokuje i włączam przez przypadek wszystko co się da ;) Czy da się temu jakoś zaradzić?

Re: samsung galaxy s3 mini blokada

PostNapisane: 18 wrz 2013 16:53
przez Ewa
Ewa napisał(a):Mój problem z Galaxy s3 mini polega na tym, że kiedy rozmawiam przez telefon, to ekran się nie blokuje i włączam przez przypadek wszystko co się da ;) Czy da się temu jakoś zaradzić?


Właśnie zaradziłam temu problemowi ;) Przepraszam za kłopot :lol: