Jaka najlepsza nawigacja na Androida?

Jaka najlepsza nawigacja na Androida?

przez Pantsoffski » 05 lip 2011 13:49

Pytanie jak w temacie, wybieram się nad jezioro za jakiś miesiąc, nie byłem nigdy w miejscowości, w której się znajduje - więc potrzebowałbym dobrej nawigacji, która mnie tam zaprowadzi, słyszałem o iGO i Sygic, czy są dobre?
Uczestnik

Re: Jaka najlepsza nawigacja na Androida?

przez Vini » 05 lip 2011 15:32

Osobiście korzystałem z tych dwóch o których mówisz w tym roku, były to najnowsze wersje wraz z zestawem najnowszych map. Cóż mogę powiedzieć - według moich testów znacznie lepiej sprawował się Sygic, działa płynniej, wygląda lepiej, nie gubi się raczej na trasie. iGO za to lepiej wyznaczał mi trasy - ale jeśli zbliżyliśmy się do jakiegoś rozjazdu, wiaduktu, itp. - to często szalał, myśląc że zjechaliśmy z trasy - i obliczał jakąś nową, kosmiczną trasę. Sygic troszkę gorzej liczył z kolei trasy.

Muszę jeszcze wspomnieć, że Sygic zjadał też dużo mniej baterii w moim Galaxy S - bo iGO wcinał ją aż słyszałem chrupanie :lol:
Ekspert

przez SmartFan » 05 lip 2011 17:02

U mnie było to samo z iGO, gubił trasę jak np. zjeżdżaliśmy z jakiegoś autostradowego wiaduktu. Szkoda, że nie ma Automapy na Androida - to byłby hit, twórcy Automapy chyba zaspali?
Zaawansowany

przez Vini » 11 lip 2011 15:08

Jechałem na iGO, nie wiem dlaczego tak się gubi - fakt, że w moim SGS jest bardzo kiepski odbiornik GPS, w tej kwestii Samsung się nie postarał.
Ekspert

przez Pantsless » 31 lip 2011 21:04

Była jeszcze taka nawigacja, która ściągała mapy w trakcie nawigowania - pamięta ktoś jej nazwę?
Zaawansowany

przez Pyrto » 01 sie 2011 11:45

Pantsless napisał(a):Była jeszcze taka nawigacja, która ściągała mapy w trakcie nawigowania - pamięta ktoś jej nazwę?

Chodzi Ci o NaviExpert, niby niezła, ale wymaga stałego połączenia z netem - no za jej korzystanie płacimy abonament.
Zaawansowany

przez Ykk » 18 sty 2012 12:43

Poczekajcie teraz, aż pojawi się finalna wersja AutoMapy na Androida. Teraz jest to jeszcze wersja beta i z tego co wyczytałem na naszym forum - nie działa na Android ICS. Myślę jednak, że wszystko będzie naprawione do wersji finalnej. Jak ktoś chce się więcej dowiedzieć o AM - niech obczai artykuł z naszego portalu: http://smartfan.pl/nowiny/programy/1688-aut ... a-juz-jest
Ykk

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!