samsung-s 3 mini ciagle sie samoczynnie podswietla

samsung-s 3 mini ciagle sie samoczynnie podswietla

przez lida87 » 09 kwi 2013 18:39

Mam pytanie a wlasciwie problem...od jakiegos czasu tel co jakis czas sam sie podswietla na chwile i 'gasnie' i tak 3-4 razy i po 5-10min znowu....moze cos wlaczylam ??help
lida87

Re: samsung-s 3 mini ciagle sie samoczynnie podswietla

przez Vini » 09 kwi 2013 19:24

Witaj,

może zainstalowałaś jakiś dziwny program, przypominacz albo coś podobnego? Jeśli nie wiesz, co to może być, to po prostu przywróć ustawienia fabryczne w smartfonie, to najprostsze rozwiązanie, ale wyczyści Ci telefon, więc pewnie będziesz musiała od nowa wprowadzać kontakty itp. (no chyba, że ustawiłaś backup, wtedy wszystko samo się przywróci).
Ekspert

przez lida87 » 09 kwi 2013 19:47

nie na pewno nic nie instalowalam... no chyba bede musiala przywrocic ustawienia fabryczne
lida87

przez lida87 » 09 kwi 2013 19:50

pamietam tylko ze musialam na kilka godz wylaczyc tel ale niemozliwe ze podczas wylaczania cos wcisnelam...i raczej nie mam ustawione back-up cokolwiek to jest:P
lida87

przez Vini » 09 kwi 2013 19:59

No to ja bym nie kombinował i zrobił ustawienia fabryczne, sprawdź też, czy do telefonu nie ma jakichś uaktualnień systemowych, bo też mogą naprawić problem.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!