Blokada Samsung Pocket

Blokada Samsung Pocket

przez Bob150 » 24 kwi 2013 14:45

Witam.
Wczoraj próbowałem odblokować telefon, gdyż ma on blokadę w postaci symbolu. Po kilkunastu probach pokazalo, ze mam się zalogować przez konto gmail. Wpisałem email i haslo, ale nie mogło się zalogować. Czy mozna odblokowac to w jakis inny sposob. Z góry dzieki za pomoc
Bob150

Re: Blokada Samsung Pocket

przez SmartFan » 24 kwi 2013 15:49

Jak nie znasz haseł do Gmaila, to już chyba tylko reset fabryczny został, ale stracisz wtedy wszystkie swoje dane w telefonie.
Zaawansowany

przez Bob150 » 24 kwi 2013 16:42

Właśnie wszystkie dane sa prawidłowe, a pokazuje się komunikat, że mam złe hasło lub email. A jak ten reset zrobić ?
Bob150

przez SmartFan » 24 kwi 2013 17:22

Na wyłączonym smartfonie musisz wciskać jednocześnie przycisk podgłaszania i home, a potem Power (czyli najpierw podgłaszanie + home a potem do nich dołączasz Power). Jak telefon się zaświeci, nadal trzymasz podgłaszanie + home, ale puszczasz power. Po chwili powinno się pojawić menu serwisowe, wtedy puszczasz wszystkie przyciski. Teraz musisz (nawigując góra/dół przyciskami regulacji głośności i zatwierdzając przyciskiem home) wybrać menu factory data reset. Jak to odpalisz, smartfon wróci do ustawień fabrycznych i sam sobie wszystko od nowa poustawiasz.
Zaawansowany

przez Bob150 » 24 kwi 2013 18:03

Dzięki za pomoc, przed chwilą resetowałem :)
Bob150

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!