Samsung Galaxy s2 problem z WiFi

Re: Samsung Galaxy s2 problem z WiFi

przez Kompadre » 17 lis 2013 23:13

Dzięki za informacje

telefony są nówki i nie chce w nich grzebać co by gwarancji nie pogrzebać ;) .... zastanawiam się tylko, czy jeśli problem jest znany szeroko mogę mieć podstawy do domagania się od dostawcy telefonu takich działań abym mógł korzystać z ich urządzeń bez problemowo ..... jednak znając polskie realia odeślą mnie do kupna nowego rutera ;) .... szkoda trwonić słów

Poświęciłem jakiś czas na znalezienie rozwiązania - niestety opisywane przypadki jeśli były realne do wykonania wiązały się z niebezpieczeństwem ww.
Kompadre

przez Karl » 18 lis 2013 08:30

W serwisie może być ciężko coś uzyskać, bo to raczej pewna przypadłość Androida, który w niektórych sytuacjach wpada w pętlę pobierania IP i tak już zostaje. Faktycznie, jak zaczniesz mieszać z rootem to możesz stracić gwarancję. Pokombinuj trochę w ten sposób, o którym wspominał Geek.
Karl

przez hawranpc » 15 lut 2014 14:39

Witam,

Miałem ten sam problem.
SAMSUNG S2 brak WIFI - po zalogowaniu do sieci - brak wifi + zawieszony ROUTER :-(

dla Androida 4.0.4 ICE CREAM S... - należy zmienić częstotliwość z AUTO - na 2.4 powinno pomóc (w ustawieniach WIFI - ZAAWANSOWANE...,
dla Androida 4.1.2 JELLY BEAN (czyli po upgradzie - najlepiej poprzez KIES) -> Wi-Fi -> Advanced -> Keep Wi-Fi on during sleep , change setting to "Only when plugged in" - PODTRZYMANIE POŁĄCZENIA WIFI zmieniamy z ZAWSZE na TYLKO GDY POŁĄCZONY.

Mi pomogło w obu przypadkach pozdrawiam
hawranpc

przez tomasz » 31 sty 2015 19:52

witam!
potrzebuje pomocy! mam wlaczone wifi w telefomie, ale gdy nie bawie sie nim przez 5 minut to wifi mi dalej niby dziala, jest zasieg moc sygnalu znakomita, ale tak naprawde nie dziala mi internet dopuki nie wylacze i wlacze wifi w telefonie!!! pomocy!!!! :oops:
tomasz

przez Hans » 01 lut 2015 16:24

Zrób reset fabryczny, powinno pomóc. Jeśli nie aktualizowałeś wcześniej firmware to też to zrób.
Hans

przez Artem » 21 lut 2015 13:42

Naprzód przepraszam za mój polski.
Dla czego nikt nie chce szukać problem w routerzu? Miałem taki samy problem, sprobujcie aktualizować firmware w routerzu.
Artem

Re: Samsung Galaxy sgs3 neo problem z WiFi

przez kasiek » 24 lut 2015 19:02

tydzien temu kupilam samsunga galaxy s3 neo i mam z nim problem a mianowicie nie łączy mi z domowym wifi zabezpieczonym haslem. Po wpisaniu hasla naciskam polacz ale nic wiecej sie nie dzieje. Bylam u kolezanki i ladnie mi polaczylo a u mnie nie chce. Moze mi ktos pomoc. Czy kto problem telefonu czy routera? Z gory dziekuje za pomoc
kasiek

przez hans » 25 lut 2015 14:10

Raczej routera, spróbuj zmienić typ zabezpieczeń Wi-Fi na jakiś inny w konfiguracji routera.
hans

przez jkz » 12 mar 2017 01:30

ludzie...
nie piszcie o ruterze...
dajcie pomoc: co można zrobić w smartphonie by uzyskać dostęp do wifi,
ja mam problem (w pracy) z firmowym (od pracodawcy) wifi, do rutera którego oczywiście nie mam do stępu czy wglądu - inni koledzy z pracy mają od pracodawcy wifi w smartphonach i u nich działa - jest połączenie, a ja siedząc obok nich w pracowniczej stołówce mam komunikat w swoim smartphonie o błędzie z uwierzytelnieniem :(
czy coś można zrobić w smartphonie?...
pomocy, please! ;)
jkz

przez jkz » 12 mar 2017 02:03

dzień dobry, lub dobry wieczór ;)
zależy: kto, gdzie, i jak pracuje - i o jakiej porze zasiada przed kompem - bo np. może to być 3 w nocy, a i tak ta godzina np. w Australii znaczy co innego niż w Europie! ;)

w moim smartphonie, w niektórych sieciach wifi (bez hasła lub z podanym hasłem) zamiast połączenia pojawia się komunikat o problemie z uwierzytelnieniem....
ludzie...
nie piszcie o ruterze - co można w nim zrobić....
dajcie pomoc: CO MOŻNA ZROBIĆ W SMARTPHONIE by uzyskać dostęp do wifi,
ja mam problem w pracy z darmowym wifi od pracodawcy,
do rutera pracodawcy OCZYWIŚCIE nie mam dostępu czy wglądu,
inni koledzy z pracy mają od pracodawcy (dla wszystkich pracowników mamy podane jawne i oficjalne hasło) wifi w smartphonach i u nich działa - jest połączenie, a ja siedząc obok nich w pracowniczej stołówce (oczywiście po wpisaniu prawidłowego hasła) mam komunikat w swoim smartphonie o błędzie z uwierzytelnieniem :(
czy coś można zrobić w smartphonie?...
pomocy, please! ;)
jkz

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona