Galaxy S3 Mini - problem!

Galaxy S3 Mini - problem!

przez Pasqd » 23 maja 2013 11:59

Witam, jestem szczesliwym posiadaczem nowego Samsunga Galaxy S III Mini. Mam rowniez komputer stacjonarny, na ktorym jest sporo muzyki i filmow. Czy jest mozliwosc polaczenia obu urzadzen, aby na smartfonie sluchac sobie muzyki/ogladac filmy nie majac ich na karcie pamieci? Mam router wifi ktory tworzy siec domowa i dzieki temu moge odtwarzac filmy/muzyke ze stacjonarnego na telewizorze, poprzez udostepnianie przez WMP. Jest to jednak telewizor Sony, wiec nie da rady tutaj zastosowac allshare-app. Telewizor posiada opcje wifi direct, jednak z niewiadomych mi powod, po podlaczeniu sie, nie mozna udostepnic zadnego pliku. Jakies pomysly?

Z gory bardzo wszystkim dziekuje za pomoc :)
Pozdrawiam!
Pasqd

Re: Galaxy S3 Mini - problem!

przez Karl » 23 maja 2013 15:37

Cześć!

Po przeczytaniu tego co napisałeś, przychodzi mi na myśl appka File Expert Manager Explorer - https://play.google.com/store/apps/deta ... .filexpert Ma ona całą gamę funkcji, pozwalających na dzielenie się plikami między różnymi urządzeniami. Daj znać, czy potrafisz obsłużyć tą aplikację, mam nadzieję, że Ci pomoże.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!