S III Mini - wyświetlacz nie wygasza się

S III Mini - wyświetlacz nie wygasza się

przez Damian » 31 maja 2013 08:29

Witam wszystkich,

Od tygodnia na moim telefonie nie włącza się wygaszacz (świeci cały czas pulpit).
W ustawieniach wygaszacza wyłączanie ustawione miałem na 15sek, pozniej zmieniłem na 5 sek i dalej nie ma zmiany.
Usługa Smart Stay też jest wyłączona.
Jedynym sposobem na wygaszenie telefonu to naciśnięcie bocznego buzika blokady ekranu. Mam włączone odblokowanie pulpitu po podaniu kodu (od samego początku posiadania telefonu - wcześniej ekran się wygaszał).
Ale co dziwne, nawet jeśli nacisne ponownie na odblokowanie telefonu (boczny przycisk lub główny przysick na telefonie) to znowu ekran pozostaje podświetony i czeka na moją reakcję (podanie hasła)
Próba restartu oraz wyciągnięcia baterii też nie pomogła.

Gdzie leży problem??

Pozdrawiam,
Damian.
Damian

Re: S III Mini - wyświetlacz nie wygasza się

przez Vini » 31 maja 2013 19:56

Witaj,

wszystko wskazuje na to, że to jakiś brzydki problem z softem, jeśli zmiana ustawień nie pomaga, to zalecam tzw. hard reset, czyli przywrócenie ustawień fabrycznych. Oczywiście stracisz przez to dane zgromadzone na fonie, więc zrób wcześniej backup.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!