Prognoza pogody na Android

Prognoza pogody na Android

przez SmartFan » 02 sie 2011 10:48

Prognoza pogody zawsze się przydaje - niestety, te na Android nie zawsze są dobre. Niektóre dość kiepsko wskazują nawet aktualną pogodę - a co dopiero tę przyszłą. Pamiętam, jak odpaliłem sobie kiedyś taki program i pokazał mi, że w moim mieście właśnie leje deszcz - chociaż świeciło piękne słońce, a dzień był cały bezchmurny. Macie jakieś dobre prognozy pogody do polecenia?
Zaawansowany

Re: Prognoza pogody na Android

przez Vini » 02 sie 2011 13:24

Ja od dawna używam genialnej prognozy pogody Meteo - jest też dostępna i na Androida. Pokazuje prognozę w postaci wykresów, więc można się łatwo zorientować, o jakiej godzinie jaka będzie pogoda. Te wszystkie prognozy, które zamiast wykresów pokazują chmurki - można o kant ... psu rozbić.
Ekspert

Re: Prognoza pogody na Android

przez Pantsless » 03 sie 2011 13:52

Meteo jest dobre nawet w wydaniu na PC :) Wszystkie prognozy pogody w widżetach, w stylu Beautiful Widgets, albo Fancy Widgets - traktuję tylko jako bajer z zegarkiem i fajnymi animacjami pogody, te ich prognozy są często śmieszne, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!