Galaxy Note - czy da się z tego korzystać, jak z telefonu?

Galaxy Note - czy da się z tego korzystać, jak z telefonu?

przez Pantsoffski » 07 wrz 2011 17:36

Zastanawiam się nad zakupem Galaxy Note - chociaż ze wstępnych ustaleń wynika, że będzie on w niebotycznej cenie. Ale moje pytanie jest o coś innego, czyli czy da się z tak dużego smartfona korzystać jak z telefonu, dziwnie będzie to wyglądać na ulicy chyba.
Uczestnik

Re: Galaxy Note - czy da się z tego korzystać, jak z telefon

przez Vini » 07 wrz 2011 21:10

Podobno nie jest wcale aż tak ogromny, jak by się mogło wydawać. Wszystko jest ok - ale cena powala, ni to smartfon, ni tablet - a cena jak za najwyższą wersję iPad 2, trochę to dziwne. Mam nadzieję, że w Polsce nie będą aż tak bardzo za niego zdzierać, jak w Skandynawii.
Ekspert

przez Iksiak » 24 lis 2011 14:57

Muszę przyznać, że cena Note u nas jest całkiem znośna, ale czy opłaca się kupować coś, co zostało zrobione pod system Gingerbread, kiedy już pojawiają się urządzenia z Android ICS?
Iksiak

przez Stefan » 25 lis 2011 07:58

Ja miałem zamiar kupić Galaxy Note - ale po prezentacji Galaxy Nexus zrezygnowałem. Nie chcę się pchać w coś, co odchodzi do lamusa (czyli Gingerbread), lepiej kupić coś przyszłościowego z systemem ICS, chociaż Note wydaje się również świetnym rozwiązaniem - zresztą też kiedyś dostanie Ice Cream Sandwich, co potwierdził sam Samsung.
Stefan

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!