Strona 1 z 1

Galaxy Note - czy da się z tego korzystać, jak z telefonu?

PostNapisane: 07 wrz 2011 17:36
przez Pantsoffski
Zastanawiam się nad zakupem Galaxy Note - chociaż ze wstępnych ustaleń wynika, że będzie on w niebotycznej cenie. Ale moje pytanie jest o coś innego, czyli czy da się z tak dużego smartfona korzystać jak z telefonu, dziwnie będzie to wyglądać na ulicy chyba.

Re: Galaxy Note - czy da się z tego korzystać, jak z telefon

PostNapisane: 07 wrz 2011 21:10
przez Vini
Podobno nie jest wcale aż tak ogromny, jak by się mogło wydawać. Wszystko jest ok - ale cena powala, ni to smartfon, ni tablet - a cena jak za najwyższą wersję iPad 2, trochę to dziwne. Mam nadzieję, że w Polsce nie będą aż tak bardzo za niego zdzierać, jak w Skandynawii.

Re: Galaxy Note - czy da się z tego korzystać, jak z telefon

PostNapisane: 24 lis 2011 14:57
przez Iksiak
Muszę przyznać, że cena Note u nas jest całkiem znośna, ale czy opłaca się kupować coś, co zostało zrobione pod system Gingerbread, kiedy już pojawiają się urządzenia z Android ICS?

Re: Galaxy Note - czy da się z tego korzystać, jak z telefon

PostNapisane: 25 lis 2011 07:58
przez Stefan
Ja miałem zamiar kupić Galaxy Note - ale po prezentacji Galaxy Nexus zrezygnowałem. Nie chcę się pchać w coś, co odchodzi do lamusa (czyli Gingerbread), lepiej kupić coś przyszłościowego z systemem ICS, chociaż Note wydaje się również świetnym rozwiązaniem - zresztą też kiedyś dostanie Ice Cream Sandwich, co potwierdził sam Samsung.