S III mini - problem z nawigacją

S III mini - problem z nawigacją

przez kpl » 15 lip 2013 19:44

Witam!
Posiadam Samsunga Galaxy S III mini. Systemowo wgrana jest aplikacja do nawigacji o nazwie (cóż za zaskoczenie) - Nawigacja. Mój problem polega na tym, że ta aplikacja... zniknęła z mojego smartfona. Być może bawiąc się przez przypadek usunąłem ją, choć sobie tego nie przypominam. Nie mogę znaleźć tej jej ani w "Samsung Apps", ani w "Sklepie Play" więc moje pytanie brzmi, czy da się jakoś przywrócić tą aplikację? Lub może da się sprawdzić, czy faktycznie ją usunąłem?
Liczę na pomoc, z góry dzięki za odpowiedzi.
kpl

Re: S III mini - problem z nawigacją

przez Karl » 15 lip 2013 20:31

Witaj,

Google ostatnio dość mocno aktualizuje swoje aplikacje, czego nie uniknęły także mapy. Jeśli ostatnio robiłeś jakieś aktualizacje to całkiem możliwe, że ta ikonka zniknęła. Program odpowiadał za nawigowanie np. w samochodzie. Teraz o ile wiem wchodzi się w to przez Mapy Google, jest taka ikonka na pasku szukania gdzie można odpalić nawigację. Jak jeszcze nic nie wiesz o mapach Google w wersji 7.0, to czytaj tu: http://smartfan.pl/mapy-google-zaktuali ... co-nowego/
Karl

przez kpl » 15 lip 2013 22:34

i wszystko jasne, wielkie dzięki
kpl

przez hiszpan15 » 09 sie 2013 17:17

A u mnie owa ikonka, czyli ta niebieska strzałka jak była tak jest nadal, ale program sam w sobie się jakoś zmienił.
hiszpan15

przez Karl » 09 sie 2013 18:14

hiszpan15 napisał(a):A u mnie owa ikonka, czyli ta niebieska strzałka jak była tak jest nadal, ale program sam w sobie się jakoś zmienił.

Może być tak, że dla Twojego smartfona Mapy Google wyglądają akurat tak, jak piszesz i strzałka też nie zniknęła. Może spróbuj zaktualizować wszystkie Twoje programy w Google Play.
Karl

przez ola » 05 lut 2014 23:54

Witam mam s III mini i chciałabym zapytać czy jest możliwość korzystania z nawigacji nie łącząc się z internetem? Czy są może jakieś mapy, które można zainstalować?
ola

przez Geek » 06 lut 2014 10:49

ola - jest taka możliwość, sporo nawigacji jest nawigacjami offline. Próbowałaś AutoMapę?
Geek

przez ola » 06 lut 2014 10:57

Dziękuję za odpowiedź:) nie próbowałam automapy. Dopiero zaczynam poznawać możliwości tego telefonu :) a masz może jakiś sprawdzony link do automapy? W sumie nie za bardzo się znam na nawigacjach.
ola

przez ola » 06 lut 2014 11:27

Przejrzalam na szybko automapy. I pojawil się dla mnie pewien problem, ponieważ aby zainstalować bezpłatną automape ( wersja chyba 1.4) trzeba zrobić cracka i zainstalować do tego program przez który traci się gwarancję nazywa się Lucky patch (chyba bo moglam coś przekrecic; p ). Jest automapa dla której nie trzeba tego robić (wersja 1.6 ) ale działa tylko 7 dni. A później żeby nie płacić należy zainstalować wersję poprzednia ale do niej znów potrzebny jest ten program. I znowu prosze o jakąś podpowiedź. Dodam że te informacje uzyskałam ze strony androidpolska.pl.
Pozdrawiam
ola

przez SmartFan » 06 lut 2014 15:36

No niestety to nie jest pirackie forum, więc nie dostaniesz tutaj instrukcji dotyczących crackowania albo linków do piratów :( Możemy Ci jedynie doradzić jakie appki można kupić albo ściągnąć za darmo, nie łamiąc przy tym prawa.

Z mojej strony mogę polecić darmową appkę Yanosik: https://play.google.com/store/apps/deta ... bi.android

Jest też całkiem niezły MapFactor: GPS Navigation: https://play.google.com/store/apps/deta ... .navigator
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona