Jaka aplikacja zabezpieczająca kontakty ?

Jaka aplikacja zabezpieczająca kontakty ?

przez secretus » 03 sie 2013 07:52

Niedawno miałem spory problem, okazało się przez chwile nieuwagi pewien koleś spisał moje kontakty z telefonu – dodam, że chodziło o kontakty sprzedażowe. Jak mogę zabezpieczyć książkę kontaktów przed podobnymi sytuacjami ? Mam androida ale nie chcę wgrywać co popadnie, wolę się poradzić jaka aplikacja jest najlepsza. Hmm… mądry Polak po szkodzie, czy coś polecicie ?
Nowy

Re: Jaka aplikacja zabezpieczająca kontakty ?

przez Pantsoffski » 03 sie 2013 12:56

Nie wiem czy jest taka aplikacja, ale podstawą jest, żebyś zablokował smartfon kodem, tzn. przy odblokowywaniu trzeba albo narysować odpowiedni, zapamiętany wcześniej wzór, albo (co jest lepsze i bezpieczniejsze) podać jakiś kod albo hasło. Przez to będziesz mieć pewność, że nikt nie dotrze do Twoich kontaktów i ich nie spisze - bo po prostu nie odblokuje smartfona bez podania hasła.
Uczestnik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!