Pomocy -htc desire x hard reset.

Pomocy -htc desire x hard reset.

przez Fe111 » 09 sie 2013 15:09

Witam.Od wczoraj mam telefon htc desire x,wszystko fajnie,telefonik zajebisty,ale zeby siostra sie nim nie bawiła to ustawiłem wzor(ślaczek),ona pare razy zle to narysowała i zrobiło się ! Telefon żądał loginu i hasła do gmailu,mam tam konto wiec ok,ale nie było polaczenia z netem,wiec kupa.Jak zrobic twardy reset ? Naciskałem power i zmniejszanie głosnosci i nic,tel. wlaczał sie normalnie. Prosze o pomoc.
Fe111

Re: Pomocy -htc desire x hard reset.

przez Karl » 09 sie 2013 18:12

Witaj,

przy wyłączonym telefonie wciśnij i trzymaj przycisk ściszania a dopiero potem wciśnij power. Jak ekran się włączy i pojawią się już trzy obrazki Androida puść przycisk ściszania. Powinno Ci się potem pojawić menu, tam najedź (ściszaniem) na factory reset i zatwierdź powerem.
Karl

przez Fe111 » 09 sie 2013 18:14

Karl,ja tak robie,tylko trzymajac te przyciski normalnie wlacza mi sie tel. ;(
Fe111

przez Fe111 » 09 sie 2013 18:21

Mogę jeszcze wykonywac polaczenia alarmowe.Mozna tam wpisac jakis kod do twardego resetowania ???
Fe111

przez Karl » 09 sie 2013 19:23

Hmmm, powinno zadziałać, a przed wszystkim spróbuj z telefonu wyciągnąć na 10 sekund baterię i wtedy zrób kombinację klawiszy.
Karl

przez Karl » 09 sie 2013 19:26

Na oficjalnej stronie HTC też są instrukcje: http://www.htc.com/pl/support/howto.asp ... c-desire-x
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!