Logowanie do Google Play

Logowanie do Google Play

przez Bob » 23 sie 2013 21:27

Witajcie :D
Jestem świeżo upieczonym posiadaczem Galaxy S Advance i mam problem z zalogowaniem się do Google Play. Jestem jeszcze na starym sofcie bo do 4.1.2 zaktualizuje sobie w niedziele gdy będę w domu bo obecnie nie mam dostępu do wi-fi. Więc na razie chciałem sobie pobrać jedną appkę jeszcze na stary soft, na ten jeden dzień. ale nie mogę ponieważ przy wejściu do "Google Play" prosi, abym zalogował się do konta google które posiadam. Wpisuje maila i hasło (na 100% prawidłowe bo na komputerze działa) i wyskakuje komunikat:
Niestety... Nazwa użytkownika i hasło nie pasują. Spróbuj ponownie.
(Aby odzyskać informacje o koncie, odwiedź stronę http://google.com/accounts przy użyciu komputera)

Nie wiem od czego to zależy. Szukałem czegoś, piszą coś o hard resesie ale nie wiem czy warto to robić teraz czy poczekać ten jeden dzień na update do 4.1.2 i wtedy może będzie ok.
Użytkownik

Re: Logowanie do Google Play

przez Erekin » 24 sie 2013 07:49

witaj a spróbuj napisac adres gmail tez miałem ten problem : ) mam nadzieje ze pomogłem .
Erekin

przez Bob » 24 sie 2013 09:24

Nazwe gmail? Czyli? ;)
Użytkownik

przez Vini » 24 sie 2013 15:10

Jako login podajesz pełny adres gmail, czyli np. bob@gmail.com hasło to wiadomo, normalnie wpisujesz. Możliwe, że ustawiłeś sobie na koncie jakieś dodatkowe zabezpieczenia, które nie chcą przepuścić Twojego smartfona. Jak będziesz instalował nową aktualizacje to najprawdopodobniej i tak będzie trzeba wszystko zresetować, więc chyba lepiej będzie, jak poczekasz. W razie problemów pisz.
Ekspert

przez Bob » 25 sie 2013 12:47

Zalogowalem przez inne konto i zalogowalo bez problemow. Na ty koncie co nie dzialalo faktycznie mialem jakies tam dodatkowe zabezpieczenia. Mam tylko nadzieje, ze na JellyBean nie bedzie mi telefon lagowal :)
Użytkownik

przez Pyrtolotolo » 25 sie 2013 14:00

Lagować nie powinien, ale jeśli smartfon sam się nie zresetuje - to sam w opcjach zrób reset fabryczny, bo to wywali wszystkie niepotrzebne śmieci ze starego OS, mogące zamulać interfejs.
Zaawansowany

przez Bob » 25 sie 2013 18:50

Pyrtolotolo napisał(a):Lagować nie powinien, ale jeśli smartfon sam się nie zresetuje - to sam w opcjach zrób reset fabryczny, bo to wywali wszystkie niepotrzebne śmieci ze starego OS, mogące zamulać interfejs.

Ok, będę miał to na względzie. Dzięki ;)

A co do mojego problemu musiałem wygenerować jakieś specjalne jednorazowe hasło aplikacji.
Jak to zrobić:
W komputerze zaloguj się na gmaila, i kliknij na swoją nazwę w prawym górnym rogu i kliknij w KONTO (na prawo od avataru).
Następnie z belki po lewej stronie wybierz Bezpieczeństwo -> Połączone aplikacje i strony internetowe (Przejrzyj uprawnienia). Potem logujesz się jeszcze raz i tam będziesz miał już wszystko prosto wytłumaczone ;)
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!