Kruger&Matz live-move

Kruger&Matz live-move

przez wrzos2 » 13 wrz 2013 09:32

Mam Krugera&Matza Live i nie wiem jak można rozwiązać możliwość ściągnięcia zrzucenia np zdjęć lub czegokolwiek na kompa. Z chwila podłączenia po kablu usb żąda oprogramowania a takowego nie było dołączonego w zestawie.
Ostatnio edytowano 13 wrz 2013 10:47 przez Vini, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zamiana dużych liter na małe
wrzos2

Re: Kruger&Matz live-move

przez Vini » 13 wrz 2013 10:51

Witaj,

następnym razem proszę nie pisz wielkimi literami, bo ciężko się coś takiego czyta. Co do Twojego pytania to musisz ściągnąć sterowniki aby komp zobaczył podłączone urządzenie. Napisz jeszcze jaki masz system operacyjny na kompie - Windows XP, 7, 8 czy może Linux.

Zdjęcia i inne pliki możesz też zgrać bez podłączania smartfona do kompa. Wystarczy, że jakimś wewnętrznym menedżerem plików skopiujesz je na zewnętrzną kartę mciroSD, a potem za pomocą czytnika uruchomisz ją na kompie.
Ekspert

przez makrotv » 13 wrz 2013 13:57

Używam na jednym Windows XP i na innym Vista .
O tym aby żąglować kartą SD to wiem tylko chodzi o podłączenie smartfona po USB do kompa.
Rozglądałem się po necie za jakimiś sterami odnośnie LIVA ale na nic nie natrafiłem
Nowy

przez makrotv » 13 wrz 2013 13:59

Chciałbym nadmienić że w smartfonie ma zainstalowaną kartę SD
Nowy

przez Karl » 13 wrz 2013 20:24

Trochę dziwne, że sam sterowników nie wykrywa. Ale jak podłączasz urządzenie do kompa przez USB to na pasku powiadomień powinna pojawić się taka ikonka w kształcie widełek. Rozwiń wtedy pasek powiadomień i wciśnij informację o podłączeniu do USB. Powinieneś mieć do wyboru dwie opcje, zaznacz tą, która nie jest zaznaczona i sprawdź, czy komp załapał odczytywanie danych ze smartfona.
Karl

przez Live » 14 wrz 2013 04:10

ciągnij z googol plaj MyPhone Explorer zainstaluj na kompie i fonie, otrzymasz połączenie z kompem przez wifi, blutoch i kabel oraz dostęp do fotek i kontaktów i innych ustawień :P
Live

przez makrotv » 17 wrz 2013 15:39

Ściągnołem aplikacje i przy próbie połaczenia sie z telefonem cały czas żąda sterownika od telefonu.
Kombinowałem na wszystkie strony i już mi braknie pomysłu .
Co za firma z tego krugera aby nie zrobić oprogramowania , wiedzą dobrze że jest to podstawą
do połaczenia 2 urządzeń
Nowy

przez Pantsless » 17 wrz 2013 17:56

A spróbuj włączyć tryb debugowania USB (wejdź w ustawienia a potem w opcje programisty i tam je odpal). Wtedy podłącz smartfon do kompa i powiedz, czy to coś dało.
Zaawansowany

przez PiotrW » 22 wrz 2013 12:04

Poszło trzeba odchaczyć opcje DEBUGOWANIA otworzy zakładkę " Połaczenie USB z komputerem "
i wybrać jedna z czterech wyświetlonych opcji tj:
zakładka brzmi jak poniżej

Aparat (PTP)
Umożliwia przesyłanie zdjęć za pomocą oprogramowania
aparatu,a także przesyłanie dowolnych plików na komputerach
, które nie obsługują urządzeń MTP.
PiotrW

przez jorgdzu » 14 sty 2014 18:48

Użytkownikom Liva polecam wgranie nowego softa przygotowanego przez producenta. Jak widać polski producent też dobrze dba o użytkowników :)
v1.5:
- Lepsza jakość dźwięku przesyłanego przez Bluetooth
- Poprawiona jakość połączeń telefonicznych, poprawiona czułość mikrofonu
- Możliwość odbierania/wysyłania MMS przy wyłączonej transmisji danych
- Poprawiona współpraca modułu WiFi z niektórymi starszymi modelami routerów
[url]http://bit.ly/1amvmqV
[/url]

pozdrawiam :)
jorgdzu

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona