ace 2 problem z poloczeniem do internetu

ace 2 problem z poloczeniem do internetu

przez Gość » 16 wrz 2013 15:30

Witam
Zainstalowalem na moim telefon opere mini i jak mam włączone wi-fi to działa dobrze ale po wyłączeniu wi-fi gdy próbuje włączyć np fb lub google to na telefonie wyświetla się komunikat że połączenie z siecią nie powiodło się. A wcześniej zmienialem w ustawieniach żeby internet mi się nie włączał sam. To wina ustawień że tak jest? Jeśli tak to proszę napiszcie jak to zmienić
Gość

Re: ace 2 problem z poloczeniem do internetu

przez Karl » 16 wrz 2013 16:17

Witaj,

pewnie masz wyłączony dostęp do danych w sieci komórkowej, musisz to zmienić w ustawieniach - bo smartfon nie może się łączyć poprzez sieć komórkową jak masz wifi wyłączone. Rozumiem, że inne aplikacje też zgłaszają brak sieci, jak np. Google Play?
Karl

przez witkacy7 » 16 wrz 2013 16:42

Wchodzisz w ustawienia > zakładka sieci, klikasz więcej > sieci komórkowe i zaznaczasz opcję Włącz przesył danych (lub coś podobnego), jeżeli masz zaznaczone Używaj tylko sieci 2G, musisz to też odznaczyć, żeby smartfon mógł łączyć się z internetem.
Pozdrawiam!
Uczestnik

przez Gość » 16 wrz 2013 17:36

U mnie wgl nie pojawia się ta literaz E wu gory na pasku zadań..
Gość

przez Marvi » 16 wrz 2013 18:39

A robiłeś to co pisali Karl i witkacy7? Może masz u operatora wyłączony przesył danych internetowych, w jakiej sieci masz abonament/prepaid?
Marvi

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!