Kupowanie ze sklepu GooglePlay

Kupowanie ze sklepu GooglePlay

przez Maciek » 13 paź 2013 15:46

Siema, mam pytanie,bo załóżmy, że chce kupić NP Modern COmbat 4, kosztuje 22 zł, i co dalej? Jak płacenie wygląda? Bo jest KUP i nie wiem co dalej, a nie mam jak zobaczyć,sprawdzić, i jestem ciekawy,czy ktoś może kupował (lub inną grę)
Maciek

Re: Kupowanie ze sklepu GooglePlay

przez Pantsless » 13 paź 2013 15:50

Witaj,

ja już wiele razy kupowałem ze sklepu Google Play. Używam do tego karty (większość kart wydawanych obecnie do rachunków posiada obsługę płatności internetowych). Wystarczy w trakcie zakupu dodać swoją kartę bankową do odpowiedniego formularza a reszta zrobi się automatycznie. To naprawdę łatwe, ale trzeba uważać, żeby za dużo nie wydawać :P
Zaawansowany

przez Maciek » 13 paź 2013 17:00

Nie mam karty, a będę miał telefon i jestem ciekawy, czy da się inaczej? Np czy z np sms pobierze,czy z konta (z doladowania)?
Maciek

przez Pantsless » 13 paź 2013 21:09

Niestety nie ma takiej opcji, tylko karta debetowa albo kredytowa: https://support.google.com/googleplay/a ... 1410?hl=pl :? Jedyny operator jaki umożliwia rozliczenia bezpośrednie to Play, nawet w tym linku co podałem jest napisane. Jak się to robi to by trzeba już opa spytać.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!