Lg swift L7 II

Lg swift L7 II

przez ewelina » 23 paź 2013 21:01

Mam pewien problemm, mianowicie; chce przejsc do play ale kupic sama telefon poniewaz oferta jak dla mni jest niekorzystna i znalazlam lg swift l7 ii bialy za 749 zl w TELETORIUM i zastanawia mnie czy stosunkowo niska w porowaniu do innych sklepow cena moze sugerowac ze cos z tym telefonem bd nie tak ? Prosze o rade, z gory dziekuje.
ewelina

Re: Lg swift L7 II

przez Karl » 23 paź 2013 21:41

Napisałaś zupełnie nie w tym dziale co powinnaś, więc nie zdziw się jak moderator przeniesie Twój temat :)

Co do pytania, to Teletorium nie jest przypadkiem komisem, który handluje m.in. używanymi smartfonami? Jeśli tak, to w używce może oczywiście coś nie grać, no i będzie dużo tańsza niż nówka.
Karl

przez ewelina » 23 paź 2013 22:02

sory, nie znam sie za bardzo nie wiedzialam gdzie to napisac, telefon podobno nowy.
ewelina

przez Karl » 24 paź 2013 10:10

Jeśli nowy i dadzą jakąś gwarancję, to chyba warto się tym zainteresować. Jeśli możesz odebrać go osobiście, to tym lepiej bo będziesz mogła dokładnie sprawdzić, czy faktycznie jest nowy. Według mnie nie będzie z tym problemu.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!