Tanie baterie z Chin

Tanie baterie z Chin

przez Zgrywus » 04 mar 2012 14:24

Witam,
czy ktoś kiedyś kupował baterie do smartfona bezpośrednio z Chin? Są nieporównywalnie tańsze, niż te dostępne u nas w Polsce - chociaż to te same typy/modele. Proszę Was o opinie na ten temat.
Zgrywus

Re: Tanie baterie z Chin

przez Bob » 04 mar 2012 23:07

Ja kiedyś takie bateryje zamówiłem sobie, tzn. nie były to zamienniki, tylko takie baterie powiększone - i muszę przyznać, że spisują się bardzo dobrze. Nie mam jeszcze oglądu na ich żywotność, ale myślę że i z tym nie będzie źle. Jedyna wada jest taka, że na przesyłki z Chin trzeba bardzo długo czekać, bo wiszą w urzędzie celnym.
Bob

przez mb100 » 01 kwi 2012 00:07

Bob napisał(a):Ja kiedyś takie bateryje zamówiłem sobie, tzn. nie były to zamienniki, tylko takie baterie powiększone - i muszę przyznać, że spisują się bardzo dobrze. Nie mam jeszcze oglądu na ich żywotność, ale myślę że i z tym nie będzie źle. Jedyna wada jest taka, że na przesyłki z Chin trzeba bardzo długo czekać, bo wiszą w urzędzie celnym.

A zamawiałeś u producenta czy kupowałeś np. na czymś takim jak alibaba?
Nowy

przez Bob » 01 kwi 2012 10:04

mb100 napisał(a):A zamawiałeś u producenta czy kupowałeś np. na czymś takim jak alibaba?

Zamawiałem u sprzedawcy na eBay - pewnie on od producenta ściągał. Z alibaba nie korzystałem jeszcze.
Bob

przez aleksandra_24 » 30 paź 2014 21:14

Nie polecam. Totalny szajs.
Użytkownik

przez sebastiano » 21 gru 2016 16:21

Oglądałem ostatnio na youtubie jak gościu rozwalał baterię, którą przesłali mu z Chin. W środku był totalny...

Ja nie rozumiem po co komu tańsza bateria? Jakby już tanie nie były? Szkoda pieniędzy na oszustwo :ugeek:
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!