klawiatura

klawiatura

przez bendeto » 01 sty 2014 20:46

witam mam do was pytanie jaką klawiature z touchpadem do tabletu alcatel evo 7 mogę kupić zależy mi na jakieś dobrej z góry dzięki.
bendeto

Re: klawiatura

przez Ykk » 01 sty 2014 21:07

hej,

popatrz sobie na Logitech Wireless Touch Keyboard K400. Sprzęt markowy, dobrze oceniany przez użytkowników, a jego cena to ok. 120 zł, więc ok. Jest to klawiatura i touchpad, które do komunikacji używają Bluetooth.
Ykk

przez bendeto » 01 sty 2014 21:09

czyli tylko łącze się i moge korzystać hmm to chyba ją kupie dzięki.
bendeto

przez Ykk » 01 sty 2014 21:11

Dokładnie, ona działa też z telewizorami i innym sprzętem obsługującym klawy po BT. Pod spodem daję film, na którym widać działanie tej klawiatury ze smartfonem z Androidem.

Ykk

przez bendeto » 01 sty 2014 21:29

ok wielkie dzięki.
bendeto

przez belka » 23 maja 2014 12:22

Dokładnie z tej samej klawiatury jaką pokazał YKK korzystam na co dzień. Wprawdzie do telewizora (jest bardzo przydatna w połączeniu ze smart tv) niemniej ciekawie wiedzieć, że ma jeszcze takie zastosowania. Również zastanawiałam się czy może działać z innymi urządzeniami ;)
Przetestuję dzisiaj.
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!