Gumowana nakładka na Galaxy S, S II

Gumowana nakładka na Galaxy S, S II

przez Pantsless » 03 sie 2011 13:55

Ciekaw jestem, czy są na forum jacyś posiadacze smartfonu Galaxy S, albo Galaxy S II. Interesuje mnie kwestia, czy obudowa w tych smartfonach wyciera się. Galaxy S ma taką ciemną, srebrną ramkę po bokach - czy zauważył ktoś jej przecieranie?

Interesuje mnie to, bo nie wiem, czy jest sens kupować jakiś gumowy ochraniacz na obudowę - bo jeśli obudowa się nie niszczy (wyciera, rysuje) - to szkoda kasy na taką inwestycję.
Zaawansowany

Re: Gumowana nakładka na Galaxy S, S II

przez Pyrto » 03 sie 2011 18:13

Galaxy S ma mój kumpel już prawie rok, nie trzyma go w żadnym pokrowcu ani nic - i ciągle wygląda elegancko. Srebrne paski nie przecierają się, z tego co wiem kumpel ciągle nosi fon w kieszeni - ale uważa, żeby w kieszeni nie trzymać też innych rzeczy, które jak wiemy, strasznie obcierają telefon.

Na Twoim miejscu darowałbym sobie zakup pokrowca, jeśli chociaż trochę zadbasz o smartfon - to nic mu się nie stanie. Niby Galaxy S i S II są z plastiku - ale za to dobrej jakości i bardzo wytrzymałego na trudy codziennego użytkowania.
Zaawansowany

Re: Gumowana nakładka na Galaxy S, S II

przez Vini » 03 sie 2011 21:39

Popieram, kup "ochraniacz" tylko wtedy, gdy niszczysz telefony - czyli nosisz w kieszeni z monetami i kluczami, ale w sumie wtedy to nawet i taka guma nie pomoże :lol:
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!