Folia na ekran Galaxy S II

Folia na ekran Galaxy S II

przez PiPes » 28 lis 2011 14:44

Czy ktoś mógłby mi poradzić, jaką folię kupić na ekran Galaxy S II? Zależy mi na tym bardzo, bo nie chce zbyt szybko "zajechać" nieskazitelnej powierzchni wyświetlacza :o
PiPes

Re: Folia na ekran Galaxy S II

przez Vini » 29 lis 2011 09:41

Daj sobie z folią spokój, ekran masz wykonany ze specjalnego szkła Gorilla Glass, który się praktycznie nie rysuje. Sam posiadam taki smartfon, nigdy nie używam do niego żadnych "kondomów" i wiem, że nic się z nim nie dzieje. Oczywiście jest jedna zasada, która obowiązuje i zapobiega niszczeniu smartfona - noś go w kieszeni bez niczego innego, a w szczególności bez kluczy i drobnych :lol: Kieszeń, smartfon i klucze/drobne - to gotowa recepta na zadrapanie nawet najlepiej zabezpieczonego ekranu/obudowy.
Ekspert

Re: Folia na ekran Galaxy S II

przez Hans » 30 lis 2011 10:04

Ja również nie popieram tej idei, jaką są folie na wyświetlacz - tym bardziej tak dobrze chronione ekrany, jak te pokryte szkłem Gorilla Glass. Szkoda na to kasy, zdecydowanie.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!