Problem z Dobraniem ROM'a na pseudo s4

Problem z Dobraniem ROM'a na pseudo s4

przez Woromir » 08 gru 2013 15:17

Witam

Dostałem w prezencie Replikę Galaxy s4 ( taka produkowaną za wielkim murem :P) telefon w sumie spoko, poza strasznie słabym softem.
Soft strasznie zamula telefon ma wszystkie "upiększacze" które są wprowadzone tylko po to żeby telefon bardziej przypominał orginał, tylko pogarszają sprawę ( albo niestabilne albo tzw. zaślepki albo oszukują np "wyimaginowane" 16 gb pamięci). Mam tez problem żeby odszyfrowac jego specyfikacje bo kilka progarmów jakie sciagnełem albo nie działa albo podają rozbieżne parametry. Jedyne Co wiem na pewno to że Smartfon oparty jest o MTK 6589.
Koniecznie chciałbym zmienic ten soft na coś innego ale ostatnim razem kiedy to robiłem To Milestone był nowością na rynku i nie bardzo rozeznaje się w aktualnej scenie modderskiej. Prosiłbym o pomoc w dobraniu jakiegoś stabilnego softa albo czystego andka.

Pozdrawiam i proszę o pomoc. :)
Woromir

Re: Problem z Dobraniem ROM'a na pseudo s4

przez stark » 03 kwi 2014 15:44

Nie będziesz miał łatwo z tym romem bo z tego co wiem xda nie wspiera MediaTeka bo nie ma do niego źródeł (sterowniki itp) i strasznie dużo roboty by było.
Sytuację ratuje tylko to że jest to podróbka s4 więc może jakiś rom się trafi ale nie licz na cuda
stark

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!