[I9000 ROM][ICS]Onecosmic's ICS Port Android 4.0.3

[I9000 ROM][ICS]Onecosmic's ICS Port Android 4.0.3

przez DubDub » 21 gru 2011 21:16

Chciałem poinformować niewtajemniczonych, że właśnie ukazała się wersja RC1 (Release Candidate) ROMu dla Galaxy S. ROM jest już praktycznie dopracowany i nie ma w nim większych zgrzytów - no i Ice Cream Sandwich śmiga na SGS aż miło! Z tego co wyczytałem - to nie działa jedynie radio FM i dzielenie netu przez WiFi. Twórca na pewno wkrótce zniweluje wszystkie niedogodności. Co najważniejsze - działa już akceleracja sprzętowa i nagrywanie wideo :) Jak widać userzy forum XDA potrafią czasami więcej, niż taki Samsung.

Tutaj daję link do wątku XDA, skąd można zassać najnowszą wersję ROMu: KLIK

W razie pytań piszcie w tym temacie - postaram się na wszystko odpowiedzieć ;)
DubDub

Re: [I9000 ROM][ICS]Onecosmic's ICS Port Android 4.0.3

przez Pawcio » 22 gru 2011 09:34

Zainstalowałem sobie, co prawda trzeba trochę pokombinować podczas flashowania, ale warto! ROM świetny, póki co nie znalazłem błędów, działa stabilnie i zaskakująco szybko. Okazuje się, że użytkownicy I9000 wcale nie potrzebują Samsunga do zrobienia solidnego, pełnowartościowego ROMu.
Pawcio

przez Martens » 23 gru 2011 18:30

Mam go od dzisiaj i muszę przyznać, że działa świetnie. Ciężko mi trochę ogarnąć wszystkie nowe funkcje ICS - ale jestem zaskoczony szybkością działania, chodzi jak burza, wszystkie moje gierki też działają. Jest kilka małych błędów - np. jeśli włączymy w opcjach "tylko sieci 2G", to po restarcie i tak ta opcja się odznaczy i ruszą sieci 3G, ale to drobiazgi.
Martens

przez MTP » 26 gru 2011 11:04

A ja mam po dłuższym testowaniu niestety złe doświadczenia z tym ROMem. Nie wiem jak u Was, ale u mnie ROM niemiłosiernie zżera baterię. Rano ładuję, mam 100%, przez cały dzień zejdzie do 70% i jest ok - ale np. dzisiaj przez całą noc smartfon się zupełnie rozładował, chociaż wieczorem było 70%! Koleś co to robi musi jeszcze sporo dopracować, ja przerzucam się na CM9 - może tam nie będzie tej prądożerności strasznej.
MTP

przez Smartfonek » 27 gru 2011 09:49

U mnie również po pewnym czasie wystąpił problem z "uciekającą baterią". Jeśli koleś, który tworzy ten ROM naprawi tę niedogodność - to ROM będzie całkiem fajny i zupełnie używalny. Niestety, przez drenaż baterii musiałem przerzucić się na coś innego - wybór padł na CyanogenMod 9, zobaczymy, czy tam nie będzie problemu z bateryjką.
Smartfonek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!