[I9000 ROM][ICS] teamhacksung's ICS Port for Galaxy S

[I9000 ROM][ICS] teamhacksung's ICS Port for Galaxy S

przez Gabrych » 27 gru 2011 14:10

Na forum nie ma jeszcze wątku na temat tego ROMu, a według mojej opinii - jest dużo lepszy, niż opisywany tutaj wcześniej ROM od Onecosmic. Testuję go już parę dni i co prawda jest jeszcze sporo niedoróbek, ale i tak można go używać na co dzień. Chętnych do przetestowania zapraszam do wątku na XDA, gdzie znajdziecie link do pobrania: KLIK. W razie pytań piszcie tutaj a postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości.
Gabrych

Re: [I9000 ROM][ICS] teamhacksung's ICS Port for Galaxy S

przez MAti » 28 gru 2011 10:56

Testuję od kilku dni i problemu z baterią nie zauważyłem. Jedyne co mnie denerwowało to fakt, że na początku nie przychodziły do mnie SMSy, tzn. ktoś wysyłał, SMS niby dochodził - ale ja nie miałem żadnego powiadomienia ani nic, nawet resetowanie nie pomagało. Okazało się, że wszystkiemu był winien Titanium Backup, który nie jest przystosowany do ICS i "rypie" prawie wszystko z czym ma styczność w ICS. Musiałem od nowa instalować ROM i jeszcze raz, ale teraz innym programem przywracać kopię zapasową smsów i kontaktów.
MAti

przez Pyrto » 30 gru 2011 15:35

Ja odnoszę wrażenie, że wszystkie ICSy portowane obecnie dla Galaxy S mają większe lub mniejsze problemy z baterią. Akurat na ROMie, o którym mówimy w tym wątku - bateria co prawda nie schodzi jakoś szybko, ale i tak trochę szybciej, niż to miało miejsce u mnie na Gingerbread. Ja jednak nei mam już zamiaru przesiadać się na Piernika, zostaję przy ICS - oby tylko chłopaki z CM częściej wypuszczali nowe buildy.
Zaawansowany

przez Pantsless » 02 sty 2012 14:37

Od siebie dodam tylko, że właśnie wyszedł Build 12 tego ROMu, który rozwiązuje wiele problemów. Teraz według mnie bateria trzyma o wiele dłużej :D Jedyny bubel jaki nadal występuje, to brak czułości wyświetlacza na ekranie blokowania. Objawia się to tym, iż kiedy chcemy odblokować smartfon - ekran nie reaguje. Trzeba wtedy wcisnąć przycisk Power a potem znowu go wcisnąć - i powinno śmigać :ugeek:
Zaawansowany

przez Vini » 25 sty 2012 12:13

Wie ktoś może, kiedy wyjdzie Build 15 tego ROMu, coś się chłopaki ostatnio z tym ociągają.
Ekspert

przez Dupik » 30 sty 2012 19:45

Też macie coś takiego, że jak się na tym ROMie włączy ostrzeżenie, o zbliżającym się końcu limitu pakietu danych - to nie da się go usunąć z paska powiadomień? Wkurza mnie to trochę, nawet zainstalowanie Build 15 nie pomogło :cry:
Dupik

przez Ubik » 31 sty 2012 15:08

Dupik napisał(a):Też macie coś takiego, że jak się na tym ROMie włączy ostrzeżenie, o zbliżającym się końcu limitu pakietu danych - to nie da się go usunąć z paska powiadomień? Wkurza mnie to trochę, nawet zainstalowanie Build 15 nie pomogło :cry:

Problem da się usunąć - po prostu pogmeraj przy limitach, które wcześniej ustawiałeś, najlepiej je zwiększ. Nie wiem, czy raz ustawiony limit da się usunąć.
Ubik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!