Galaxy s4 nie włącza się po instalacji ROM'u

Galaxy s4 nie włącza się po instalacji ROM'u

przez Karolek1013 » 12 kwi 2014 00:02

Witam.
Ostatnio trochę "pomęczyłem" mój telefon ponieważ wgrałem do niego testowego androida 4.4.2 i miałem z nim trochę problemów. Dziś próbowałem zainstalować poprzedni system- Android 4.3- by zaktualizować system poprzez OTA. Niestety. Gdy ROM z Androidem 4.3 został zainstalowany na moim telefonie, ten nie chciał się włączyć. Włącza się tylko do momentu napisu "SAMSUNG" i nic więcej. Na początku myślałem, że to normalne, bo po każdej instalacji nowego ROM'u telefon długo się włącza. Ale to trwało dłużej niż zwykle. Zostawiłem telefon w pokoju na dwie godziny, a ona nadal się nie włączył. Próbowałem włączyć go w trybie "recovery booting" ale on wyłączał się w tracie, włączał normalnie i znów wyświetlał się tylko napis "SAMSUNG". Pobrany system nie jest uszkodzony, gdyż innym osobą działał. Wgrałem system drugi raz - i to samo. Czy mogę was prosić o jakieś wskazówki co zrobić, lub najlepiej o linki do stron z których mógłbym pobrać oficjalnego Androida 4.4.2 lub 4.3?
Dziękuję, pozdrawiam
Karol A.
Użytkownik

Re: Galaxy s4 nie włącza się po instalacji ROM'u

przez Pantsless » 12 kwi 2014 16:30

Witaj,

tak jak sam stwierdziłeś - najlepiej będzie, jak wgrasz stockowy, czyli fabryczny ROM. To, że ten nieoficjalny działa innym nie gwarantuje wcale, że będzie działać Tobie.

A firmware możesz poszukać sobie tu: http://www.sammobile.com/firmwares/1/
Zaawansowany

Re: Galaxy s4 nie włącza się po instalacji ROM'u

przez dpk13@poczta.fm » 12 maja 2014 18:13

Mialem ten sam problem po instalacji aktualizacji softu do 4.3... Do dzis telefon wlacza sie tylko gdy jest podlaczony do ładowarki -po starcie systemu mozna ja odlaczyc i wszystko dziala...
dpk13@poczta.fm

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!