Myphone Next-S

Myphone Next-S

przez walpis » 23 kwi 2014 12:31

Poszukuje oryginalnego rom-u do Myphone Next-S. Pomoże ktoś ?
Nowy

Re: Myphone Next-S

przez Rokicki » 03 maja 2014 12:03

Mam problem z instalacją recovery CWM.Program Mobileuncle Tools nie chce zainstalować innego recovery.Po próbie instalacji dalej jest recovery stokowe.Telefon Next-S zrotowany.Poszę o jakieś porady.
Rokicki

przez Karl » 03 maja 2014 12:51

No dobra, a zrootowałeś go najpierw RootGeniusem?
Karl

przez Rokicki » 03 maja 2014 13:01

Tak zrotowałem RootGeniusem.
Rokicki

przez Rokicki » 03 maja 2014 13:05

Tak zrotowałem RootGeniusem.Inne programy które wymagają rota działają bez problemu.Tylko recovery stanowi problem.
Rokicki

przez Karl » 03 maja 2014 14:05

Karl

przez Rokicki » 03 maja 2014 15:18

Tak recovery z tego linku.Rotowanie wykonywałem kilka razy programem RootGenius starszą wersją i najnowszą na zasadzie root unroot.Kolega ma taki sam model telefonu i jemu udało się bez problemu.Wcześniej wykonywałem wiele czynności na róznych androidach tak ze nie należę do tzw.zielonych.Z tym egzemplarzem mam problem.Wskazuje to na jakąś blokade lub jakby czegoś brakowało w sensie jakiegoś pliku.Proszę o jakieś podpowiedzi.
Rokicki

przez Karl » 03 maja 2014 19:11

To może sprawdź, czy coś innego wstawi Ci recorvery, sprawdź to CTR: https://disk.yandex.com/public/?hash=tV ... NUfdbP8%3D
Karl

przez Rokicki » 04 maja 2014 00:02

Już jest ok poradziłem sobie.Zainstalowałem najnowsze busybox i wszystko poszło jak trzeba.
Rokicki

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona