Myphone Next-S

Re: Myphone Next-S

przez Dodek » 22 maja 2014 22:14

Wchodziłem w menu w trakcie rozmowy jest tylko włączenie nagrywania rozmowy i nic więcej.
Dodek

przez Ykk » 23 maja 2014 08:42

To możliwe, że coś masz walnięte z softem albo sprzętem i źle działa redukcja szumów. Możesz jeszcze spróbować zrobić reset fabryczny, jak nie pomoże - gwarancja.
Ykk

przez Dodek » 23 maja 2014 16:28

Reset fabryczny nic nie zmienił.Może jest jakiś program którym można wyłączyć redukcje szumów.Mój rom 4.2.1 jak pisałem wcześniej nie posiada takiej opcji.Ja przypuszczam że może to być spowodowane bliskością umiejscowienia głośnika i mikrofonu.Ale skoro producent tak zaprojektował to powinien przewidzieć co może występować.
Dodek

przez Karl » 24 maja 2014 20:57

To nie jest normalne, a bliskość głośnika i mikrofonu nie ma tu nic do rzeczy. Jak reset fabryczny nie pomaga - oddaj na gwarancję. Nie słyszałem o żadnym programie, który mógłby coś tu zmienić.
Karl

przez Roman » 29 maja 2014 14:47

Zainstalowałem na próbę rom z linku http://forum.android.com.pl/f929/myphon ... ndex3.html ten modyfikowany z s-line który tam udostępniono.Instalacja przebiegła bez problemu ale z uruchomieniem problem tzn.zawiesił się na stronie startowej S-line i koniec dalej nie chce iść.Może ktoś wyjaśnić dlaczego, może autor tej modyfikacji systemu ma jakieś sugestie.
Roman

przez Ykk » 29 maja 2014 20:39

A wgrałeś potem jakiś inny ROM, czy nadal się borykasz z niewłączającym smartfonem?
Ykk

przez Roman » 29 maja 2014 22:24

Zanim wgrałem rom o którym mowa powyżej to zrobiłem sobie kopie mojego stockowego romu.Po nieudanej próbie przywróciłem rom i wszystko jest ok.Byłem ciekawy jak telefon chodzi na tej modyfikacji romu s-line no i klapa.
Roman

przez Ykk » 30 maja 2014 06:54

Nie mam co prawda s-line, ale kiedyś miałem podobny problem z innym smartfonem. Pomógł reset fabryczny i czyszczenie cache w recorvery przed wgraniem nowego ROM-u. Po wgraniu też możesz przeczyścić cache.
Ykk

przez Roman » 30 maja 2014 22:12

Resetu fabrycznego przed wgraniem nie robiłem ale wipe cache było zrobione i rezltat po wgraniu ronu był taki jak opisałem powyżej.Może autor tego romu coś doradzi.
Roman

przez Rafał » 27 lip 2014 16:00

czy posiada ktoś stockowe recovery do Next-S ponieważ mam problem z wgraniem ostatniej aktualizacji oznacznej 1.10 z 17.07.2014
Rafał

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona