Myphone Next-S

Re: Myphone Next-S

przez Jim » 28 lip 2014 07:43

Rafał napisał(a):czy posiada ktoś stockowe recovery do Next-S ponieważ mam problem z wgraniem ostatniej aktualizacji oznacznej 1.10 z 17.07.2014

A ten z drugiego posta nie działa?
Jim

przez Rafał » 28 lip 2014 11:53

W drugim poscie jest rom w postaci przerobionej z next line taka modyfikacja,u mnie nie działa próbowałem.Mnie potrzebne jest tylko stockowe recovery ponieważ na recovery cwm nie idzie wgrać ostatniej aktualizacji oznaczonej 1.10
Rafał

przez Karl » 28 lip 2014 19:57

Szczerze mówiąc nie spotkałem jeszcze stocka dla Next-s w sieci. Wątpię, abyś coś znalazł. Może warto o niego poprosić mailowo support myPhone?
Karl

przez marekcc » 07 wrz 2014 15:42

Witam .mam oryginalny rom do nexta-s ,prosze sie odezwac do mnie ,na tym forum.
marekcc

przez Rafał » 10 wrz 2014 22:52

Jak możesz to proszę udostępnij ten oryginalny rom.
Rafał

przez marekcc » 15 wrz 2014 10:53

Tylko podpowiedz mi jak mam to zrobic.
I dalej -- czy to ty masz aktualizacje pod nr-em 1.10 ---- jest cos takiego opisane na tym forum , też chciałbym to mieć .
marekcc

przez Rafał » 15 wrz 2014 22:38

Ja kupiłem next-s z romem 4.2.1 kompilacją 1.04 następnie była po jakimś czasie do ściągnięcia kompilacja 1.06 a ostatnio gdzieś miesiąc temu pojawiła się kompilacja 1.10.Wszystko to można było ściągnąć systemowym programem do aktualizacji systemu.Aby te aktualizacje zainstalować system musi być bez roota i mieć stockowe recovery.
Rafał

przez marekcc » 16 wrz 2014 18:07

Rafał napisał(a):Ja kupiłem next-s z romem 4.2.1 kompilacją 1.04 następnie była po jakimś czasie do ściągnięcia kompilacja 1.06 a ostatnio gdzieś miesiąc temu pojawiła się kompilacja 1.10.Wszystko to można było ściągnąć systemowym programem do aktualizacji systemu.Aby te aktualizacje zainstalować system musi być bez roota i mieć stockowe recovery.

Czesc,może podasz mi swój adres meilowy ,to ci prześle ten oryginalny "rom" do nexta-s.
marekcc

przez Rafał » 16 wrz 2014 22:14

marekcc napisał(a):
Rafał napisał(a):Ja kupiłem next-s z romem 4.2.1 kompilacją 1.04 następnie była po jakimś czasie do ściągnięcia kompilacja 1.06 a ostatnio gdzieś miesiąc temu pojawiła się kompilacja 1.10.Wszystko to można było ściągnąć systemowym programem do aktualizacji systemu.Aby te aktualizacje zainstalować system musi być bez roota i mieć stockowe recovery.

Czesc,może podasz mi swój adres meilowy ,to ci prześle ten oryginalny "rom" do nexta-s.

Powiedz mi jak to zrobić aby mój adres mailowy był widoczny tylko dla ciebie.
Rafał

przez Jim » 17 wrz 2014 07:15

marekcc napisał(a):Czesc,może podasz mi swój adres meilowy ,to ci prześle ten oryginalny "rom" do nexta-s.

A może po prostu wrzuć go dla wszystkich np. na http://www.speedyshare.com/ i potem zapodaj tu linka :)
Jim

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona