Brak Wi-Fi i bluetooth.

Brak Wi-Fi i bluetooth.

przez aktteloiv » 06 sty 2015 20:52

Witam, zaczynając od samego początku tej historii,dostałam telefon Samsung Galaxy SII GT-I9100. Miał on wgrany system cyanogenmod. Zauważyłam że nie działa na nim wi-fi oraz bluetooth, poszperałam trochę w internecie i wyczytałam że mogę spróbować wgrać nowe oprogramowanie i być może wszystko wróci do normy. Tak więc za wskazówkami jednego Pana z tej oto strony (http://www.spidersweb.pl/2012/11/jak-wg ... xy-ii.html) zrobiłam wszystko tak jak było napisane. No i oprogramowanie nowe jest ale nadal nie ma tych dwóch nie ukrywam ważnych dla mnie elementów tego telefonu. I teraz czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Bym mogła w końcu zacząć cieszyć się tym telefonem?

Jeśli wrzuciłam wątek nie w dobry wątek to przepraszam ale nigdy nie udzielałam się intensywnie na forach i pomimo moich poszukiwań nie znalazłam nic lepszego oprócz "Rom'y i Modyfikacje" tematu który pasowałby do mojego problemu. :D
Nowy

Re: Brak Wi-Fi i bluetooth.

przez Hans » 07 sty 2015 13:30

A na pewno wgrałaś soft odpowiadający modelowi Twojego smartfona? Jak się wgra zły, to może się właśnie tak stać, jak piszesz.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!