Czarny ekran w grach lub wywalanie do pulpitu.

Czarny ekran w grach lub wywalanie do pulpitu.

przez Kowalski » 19 lut 2015 21:03

Witam,

Mam problem ze swoim Kruger & Matz Live. Mianowicie od momentu zainstalowania aktualizacji 1.5 mam problem z większymi grami takimi jak: Real Racing 3, Magic 2015 czy DEAD TRIGGER. Zamiast się uruchamiać albo wyświetlają tylko czarny ekran, albo przy ładowaniu wracają do pulpitu. Nawet CSR, który na 1.4 działał normalnie teraz tylko czarne tło i nic poza tym. Miałem też problem z aplikacjami typu cpu-z i mobilne allegro, które pomimo że z początku działały, po pewnym czasie po ich uruchomieniu pojawiało się "Niestety proces ... został zatrzymany". Z chęcią wróciłbym do 1.4, ale już nigdzie w normalnym miejscu tej aktualizacji nie ma. Tylko chomik.

Pomoże ktoś?
Kowalski

Re: Czarny ekran w grach lub wywalanie do pulpitu.

przez Gerard » 19 lut 2015 21:50

A robiłeś reset fabryczny telefonu?
Gerard

przez Kowalski » 19 lut 2015 22:59

Tak robiłem, nawet wielokrotnie.
Kowalski

przez Gerard » 20 lut 2015 12:38

To trzeba go jeszcze raz przeflashować albo tym samym softem albo innym. Możesz też oddać go na gwarancję jeśli jeszcze ją masz, bo to ewidentnie prosi się o serwis.
Gerard

przez Kowalski » 20 lut 2015 14:48

Zainstaluję jeszcze 1.6 i zobaczę co będzie. Zauważyłem też, że zdjęcia w galerii się psują. Są pewnym stopniu szare. Nagrane filmiki albo się nie odtwarzają albo przestają działać. Może winna jest karta pamięci, którą wsadziłem do telefonu razem ze świeżą aktualizacją. Tylko tu mi się nie podoba, że przy wybraniu instalacji na pamięć wewnętrzną jest to samo.
Kowalski

przez Kowalski » 21 lut 2015 10:37

Wychodzi, że jest problem z kartą. Włożyłem starą 2GB kartę Kingstona i na niej i CSR działa i aktualizację szło zainstalować (na tej 32GB przy aktualizacji pojawiało się installation aborted). Zresztą wymienione wcześniej problemy też potwierdzają, że coś jest z 32GB Kingstonem.
Kowalski

przez Gerard » 21 lut 2015 18:45

No to całkiem prawdopodobnie. Czyli pokombinowałeś i sam doszedłeś do sedna problemu, gratulacje :)
Gerard

przez Kowalski » 22 lut 2015 10:26

Raczej tak, ale jeszcze sprawdzę jak będzie na nowej 32GB. Mimo wszystko dzięki za pomoc ;)
Kowalski

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!