[I9000 ROM][ICS]Android Open Kang Project - galaxysmtd

[I9000 ROM][ICS]Android Open Kang Project - galaxysmtd

przez Figlarz » 21 mar 2012 20:22

Hej,

czy używa ktoś z forumowiczów ROMu Android Open Kang Project - galaxysmtd - Milestone 4 (Beta 28) ? Słyszałem o nim sporo dobrego, ale jakoś nie miałem okazji się nim pobawić. Jeśli ktoś z niego korzysta - niech się proszę podzieli wrażeniami. Tutaj jest link do strony AOKP - http://forum.aokp.co/
Figlarz

Re: [I9000 ROM][ICS]Android Open Kang Project - galaxysmtd

przez Pyrtolotolo » 22 mar 2012 13:41

Ja go już od dłuższego czasu używam (zanim jeszcze wyszła wersja Milestone 4). Muszę przyznać, że ROM w połączeniu z kernelem Semaphore - działa wyśmienicie. BLN jest w kernelu, co bardzo mi pomaga, bo klawiatura się podświetla, gdy np. nie odbiorę połączenia itp.

Sam ROM działa bardzo stabilne - szczerze mówiąc nie znalazłem jeszcze poważniejszych błędów. Mamy tutaj taki ogrom opcji, że starczy chyba do customizacji prawie wszystkich elementów UI.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!