Samsung Galaxy S2 plus

Samsung Galaxy S2 plus

przez Marley123 » 16 kwi 2013 17:29

Cześc!
Mam Samsunga Galaxy S2 plus, ale ma on androida 4.03. Z tego co wiem to te telefony mają Jelly Bean. Kiedy chcę go aktualizowac to pokazuje, że nie ma dostępnych aktualizacji. Jak mógłbym go aktualizowac do JellyBean. Dodam żę telefon jest z Anglii. Z góry dzięki za pomoc :)
Marley123

Re: Samsung Galaxy S2 plus

przez Karl » 16 kwi 2013 18:14

Witaj,

Jeśli smartfon sam nie chce znaleźć aktualizacji, to możesz wgrać ROM przez program Odin, ale wtedy możesz też stracić gwarancję.
Karl

przez Marley123 » 17 kwi 2013 16:35

A mógłbyś napisać jak to się robi ??
Marley123

przez Karl » 17 kwi 2013 17:40

Pisałem o czymś podobnym, tylko w wątku o mini 2. Jeśli więc nigdy nie wgrywałeś żadnego oprogramowania firmware do telefonu, to lepiej dobrze o tym poczytaj i wiedz, że można w ten sposób uwalić telefon. Aby go potem naprawić potrzeba trochę wiedzy, albo serwisu. Jeśli jesteś świadom zagrożeń to daj znać :D
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!