Galaxy mini 2 Wgrywanie nowszego androida.

Galaxy mini 2 Wgrywanie nowszego androida.

przez vegoyska » 17 kwi 2013 14:02

Witam jestem tu nowy. Prosił bym o instrukcje jak wgrać na galaxy mini 2 nowszego androida Jelly bean , i czy jest to wogóle możliwe.
vegoyska

Re: Galaxy mini 2 Wgrywanie nowszego androida.

przez Karl » 17 kwi 2013 17:38

Witaj

Po pierwsze, to jeśli nie miałeś nigdy do czynienia z flashowaniem, to lepiej najpierw solidnie o tym poczytaj i poznaj zagrożenia z tym związane. Na wgrywaniu nowego ROM'u można uwalić smartfon, a potem niewprawiony użytkownik nie będzie w stanie go podnieść - i będzie konieczna wizyta w serwisie. Zresztą, nie wiem nawet, czy masz mini 2 w wersi S6500 czy S6500D.
Karl

przez roger » 17 kwi 2013 17:44

a masz w ogóle link do romu owego? Bo sam szukam, miała wyjść wczoraj lecz albo jeszcze nie wypuścili, albo po prostu sam nie znalazłem
roger

przez Karl » 17 kwi 2013 17:53

Ale jaki ROM Ci chodzi, bo jest ich cała masa. Jeśli chcesz link do ROMu z oficjalnym Android 4.1 Jelly Bean, to go nie dostaniesz, bo Samsung jeszcze nie go nie wypuścił. Wczoraj coś tam miało się niby pojawić, ale okazało się, że to tylko stary Android dla ruskich.
Karl

przez roger » 17 kwi 2013 18:01

tak tak, o jb mi chodziło. No tak, widziałem to bo sprawdzam na bieżąco i się zawiodłem niestety. No ale cóż, pozostaje cierpliwie czekać. Na pewno wypuszczą, bo dużo użytkowników wyczekuje jb na miniacza, więc to by nie była dla nich taka plama, której na pewno będą chcieli uniknąć :P
roger

przez Karl » 17 kwi 2013 18:03

Dokładnie, cała masa ludzi sobie na JB ostrzy zęby, ale póki co oprócz wcześniejszych informacji na jego temat, nic się w tym temacie nie dzieje. Jak ktoś chce Jelly Bean dla miniacza, to może co najwyżej Cyana zainstalować, bo oficjalnego nie ma :(
Karl

przez roger » 17 kwi 2013 18:11

no ja właśnie poczekam do maja. Jeśli nie wyjdzie jb, to poszperam za cyanem i w majowy weekend długi zainstaluję
Może mógłbyś jakiś link podesłać z downloadem i instrukcją jakoś tak na przyszłość? :P Będę wdzięczny
roger

przez Karl » 17 kwi 2013 18:56

Poszperaj tu: viewtopic.php?f=35&t=540

jak już zabierzesz się za wgrywanie a czegoś nie będziesz wiedział, pisz :)
Karl

przez roger » 17 kwi 2013 19:09

oo dzięki Ci wielkie!
roger

przez turkovsky » 07 maja 2013 01:43

I co mamy juz 7 maja i dalej nic nie wiadomo o JB dla galaxy mini 2 ??? sam kilka dni temu zakupilem wlasnie ten smartfonik i mi sie podoba ... Ale chcialbym JB .....
turkovsky

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona