Galaxy mini 2 Wgrywanie nowszego androida.

Re: Galaxy mini 2 Wgrywanie nowszego androida.

przez Karl » 07 maja 2013 16:05

Jedyna opcja w tej chwili to zainstalować nieoficjalny ROM. Na poczynania Samsunga niestety nie mamy wpływu, tworzenie JB może niestety jeszcze trochę potrwać, ale póki co nikt nie zanegował tego, że taka aktualizacja się pojawi.
Karl

przez turkovsky » 08 maja 2013 20:52

Ja wole poczekac na oficjalna wersje ;) ... Wgl to kipilem sobie tego miniaczka kilka dni temu .... Jest to moj pierwszy smartfon takze pewnie nie zauwazw zadnej roznicy na andku ale fajnieby bylo jak by wyszedl juz JB
;)z
turkovsky

przez Kozaaczek » 08 maja 2013 21:12

Kto chce Androida 4.2.2 na Samsung Galaxy Mini 2 TYLKO DLA WERSJI S6500D jest na filmiku wszystko wyjaśnione sam przetestowałem i jestem mile zaskoczony :D Pozdrawiam :D

Łapcie filmik :)

Kozaaczek

przez Gość » 10 maja 2013 23:29

Czym się różni samsung S6500 od S6500D ?
Gość

przez Karl » 11 maja 2013 12:49

S6500 ma moduł NFC, natomiast S6500 D tego modułu nie ma.
Karl

przez Gość » 06 cze 2013 07:07

Kozaaczek napisał(a):Kto chce Androida 4.2.2 na Samsung Galaxy Mini 2 TYLKO DLA WERSJI S6500D jest na filmiku wszystko wyjaśnione sam przetestowałem i jestem mile zaskoczony :D Pozdrawiam :D

Łapcie filmik :)

A mi pojawił się komunikat "filmik nie istnieje" :-(
Gość

przez Karl » 06 cze 2013 15:42

Gość napisał(a):A mi pojawił się komunikat "filmik nie istnieje" :-(

Ktoś usunął film z YouTube i tyle ;)
Karl

przez turkovsky » 07 cze 2013 21:43

no niestety filmik już nie istnieje.... ale Panie i Panowie mam newsa ... najprawdopodobniej do końca czerwca powinniśmy śmigać na Andku 4.1.2 na naszych miniaczach ... ze strony Samsunga :

Expect Jelly Bean on 2nd half of june after the convention and announcing of new phones. Jellybean would roll out for all mini 2 variants (nfc or non-nfc). The delays were caused by the bugs on the s4 that needed fixes asap. Surely, android 4.1 would come to this device anytime starting June (as said on the period for firmware updates on mid range devices) but expect it later because there is still S duos waiting for an update and then below Mini II is Ace plus.

Jelly Bean możemy spodziewać się w drugiej połowie czerwca,po konwencji i ogłoszeniu nowych telefonów.Jelly Bean bedzie dotyczył wszystkich modeli tych z NFC jak również tych oznaczonych literką D czyli bez NFC .Opóżnienie było spowodowane błędami na S4 ,i jak najszybciej były potrzebne poprawki .Android 4.1 pojawi się w każdej chwili na naszych urzadzeniach począwszy od czerwca.Jak powiedzieli okres aktualizacji oprogramowania jest juz na połowie urzadzen.Trzeba czekac ponieważ ,na aktualizację czekają urzadzenia z oznaczeniem S Duos,a nastepnie Ace Plus i dopiero Galaxy mini 2.

Pozdrawiam ^^ nic tylko czekać na oficjalnego Androida 4.1.2
turkovsky

przez roger » 05 lip 2013 11:05

Z moich badań wynika, że samsung, ciągle to obiecując aktualizację dla naszego miniacza, najzwyczajniej nas posiadaczy miniacza 2 robi najzwyczajniej w świecie w... bambuko. Przepraszam bardzo, ale jeśli się nie mylę aktualizacja miała "oficjalną" datę premiery zapowiedzianą na pierwszą połowę maja, później, wyczytałem na jakimś forum, że samsung gdzieś oficjalnie napisał (nie pamiętam czy na stronie, czy na twitterze), że owa aktualizacja ma się pojawić bodajże do 7 czerwca... Teraz z kolei przedmówca napisał o drugiej połowie czerwca, też z OFICJALNYCH SŁÓW samsunga, a pozwoliłem sobie już zauważyć iż czerwiec dobiegł końca...
Moim zdaniem to bardzo złe posunięcie bo na pewno mnóstwo ludzi posiada Mini 2 i bardzo długo czekali na aktualizację i jej nie dostali. Coś mi się wydaje że dostaną strasznie dużo zażaleń na to, że nie dotrzymują słowa danego klientom...

PS: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/sam ... lista.html - możecie sobie zobaczyć na datę dodania tego artykułu... Już niedługo rok jak otrzymaliśmy obietnicę aktualizacji ;]
Pozdrawiam.
roger

przez roger » 06 lip 2013 12:38

roger napisał(a): Przepraszam bardzo, ale jeśli się nie mylę aktualizacja miała "oficjalną" datę premiery zapowiedzianą na pierwszą połowę maja

przepraszam myliłem się. To była data 16 kwietnia...
roger

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona