aktualizacja j bean

aktualizacja j bean

przez Tomek » 29 maja 2013 09:26

Witam. Posiadam samsung Galaxy s advance z systemem Android 2.3.6 Gingerbread czy jest sens aktalizacji do 4,0 lub 4,1?? Z tym systemem sprawuje się rewelacyjnie. Czytałem niektóre opinie ludzi ze po aktualizacji dostaje jakiś lagów, zawiasów i baterie szybciej pożera?? czy to prawda?? proszę o opinie
Tomek

Re: aktualizacja j bean

przez Karl » 29 maja 2013 12:34

Witaj,

jeśli to byłby mój smartfon, to bym go zaktualizował. W Jelly Bean jest sporo udoskonaleń, jeśli chodzi o zasobożerność, więc smartfon powinien według mnie działać jeszcze lepiej. Oczywiście po takim upgrade najlepiej zrobić reset fabryczny smartfonu - to właśnie brak wykonania tej czynności powoduje najczęściej, że ludzie narzekają na kiepską żywotność baterii lub zmuły.

Oczywiście jeśli Android 2.3.6 w zupełności Ci wystarcza i nie chcesz podejmować ryzyka, to przy nim pozostań.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!