Aktualizacja androida w samsung galaxy gt-s5369 ( y) jak ?

Aktualizacja androida w samsung galaxy gt-s5369 ( y) jak ?

przez KrzysiekHI_FI » 11 lip 2013 11:29

Jestem posiadaczem tego telefonu ( samsung galaxy t [gt-s5369]) i chcę się dowiedzieć czy można w nim zaktualizować androida do wersji przynajmniej 4.0 żeby to było w miarę stabilne i aby telefon mi się nie zacinał przy :D tym. Ten telefon posiada wbudowanego androida gingerbread . Prosze pomocy to ważne :D.
Użytkownik

Re: Aktualizacja androida w samsung galaxy gt-s5369 ( y) jak

przez Pyrtolotolo » 11 lip 2013 14:16

Z tym smartfonem jest duży problem bo jest nietypowy. Aby zainstalować nieoficjalny ROM trzeba zrootować smartfon, a z tego co czytałem to mało co do niego pasuje. Jedyną rzeczą, która mogłaby zrootować Twój smartfon, to Multi Root Installer: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1822445 Jak faktycznie chcesz się tym bawić to czeka Cię cała masa prób i błędów, po których telefon nie będzie się chciał rebootować, będziesz musiał wgrywać stockowy ROM i tak w kółko, aż coś znajdziesz.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!