Opinia androida 4.1.2 Jelly Bean w samsung galaxy ace 2

Re: Opinia androida 4.1.2 Jelly Bean w samsung galaxy ace 2

przez Vini » 13 lis 2013 21:52

Ogólnie root przy flashowaniu fabrycznymi ROM'ami nie jest potrzebny. Do tego służy wspomniany przez Ciebie Odin i tyle. Niestety nie ma możliwości powrotu innej, jak przez Odina. Ściąga się wtedy stary plik z ROM'em i flashuje smartfon.
Ekspert

przez łuKaSz_mb » 13 lis 2013 21:54

aha... a jak duże są szanse że coś spieprzę przy powrocie do starego romu? mogłbyś podesłać jakiś wiarygodny i prosty poradnik jak to zrobić?
z góry dzięki
łuKaSz_mb

przez Vini » 13 lis 2013 22:11

Szanse na uwalenie smartfona zawsze jakieś są, chociaż jak ktoś się zna to raczej małe. Poczytaj ten post: viewtopic.php?f=35&t=930&p=4197#p4197
Ekspert

przez łuKaSz_mb » 13 lis 2013 23:30

wiem że zawracam gitarę ale mam jeszcze pytanie... czy jak mam brand od t-mobile to musze miec root zeby np wgrac przez odina wersję xeo zamiast aktualizowac brand t mobile przez kies? czy jesli to mozliwe to po wgraniu czystego romu 4.1.2 bede mial telefon bez wszystkich smieci wgrywanych przez operatora?
łuKaSz_mb

przez Karl » 14 lis 2013 09:46

Do wgrywania przez Odina nie potrzebujesz roota, a jak już raz wgrasz soft bez brandu, to taki zostanie i nie będzie się aktualizował do brandowanego, tylko do zwykłego, czystego.
Karl

przez luki » 28 sty 2014 20:09

Chłopaki mam pytanie czy tego androida można zainstalować przez samsung kies?
luki

przez Marvi » 30 sty 2014 10:30

luki, Ace 2 dostał oficjalnie aktualizację do Andka 4.1.2 JB, więc jak najbardziej powinna być możliwość wgrania go przez Kies.
Marvi

przez Michał » 13 lut 2014 00:29

Ja dzisiaj zaktualizowałem Ace 2 z 2.3.6 do 4.1.2 i nie polecam. Gdzieś zginęło mi ponad 70MB pamięci RAM, telefon chodzi zauważalnie gorzej. Trochę pomogło przywrócenie w telefonie ustawień fabrycznych ale to i tak słabo.. Obecnie zostało mi już tylko 482MB pamięci RAM do dyspozycji z czego przeważnie 430MB jest zajęte.. Jakieś rady czy tak ma być ?
Michał

przez Hans » 13 lut 2014 08:41

Michał - chyba wszystko co mogłeś zrobić, już zrobiłeś. Poza resetem fabrycznym nie widzę tu innych rozwiązań. Jedyne, co teraz zostaje to zainstalowanie jakiegoś nieoficjalnego oprogramowania, np. CyanogenMod - ale do tego musisz umieć flashować i mieć świadomość, że tracisz gwarancję (o ile jakąś jeszcze masz).
Hans

Re: Opinwwwwia androida 4.1.2 Jelly Bean w samsung galaxy ac

przez www » 04 sie 2014 16:35

zresetować ustawienia fabryczne i jeast gitara :)

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona