Najlepszy obecnie ROM dla Galaxy S?

Najlepszy obecnie ROM dla Galaxy S?

przez Grunwald » 24 lis 2011 09:43

Jaki polecacie ROM dla Galaxy S, wkurza mnie ciągłe instalowanie Cyana, który codziennie się aktualizuje - chcę coś, czego nie musiałbym bez przerwy aktualizować i obserwować, a co byłoby stabilne i szybkie.
Grunwald

Re: Najlepszy obecnie ROM dla Galaxy S?

przez Gras » 24 lis 2011 10:11

Mogę polecić ToXiC ROM Final [XXJVT] z dnia 22.10.2011, z którego to obecnie korzystam. Jest naprawdę solidny, stabilny, bez zbędnych śmieci - a w szczególności szybki. Dobrze też trzyma bateria na tym ROMie. Poniżej linki do wersji 1.3:

ToXiC ROM v1.3 - Wersja WIPE:
Kod: Zaznacz cały
http://www.multiupload.com/1E6GKW5MC6

ToXiC ROM v1.3 - Wersja NO-WIPE:
Kod: Zaznacz cały
http://www.multiupload.com/1JEG6OQ4OX
Gras

przez SmartFan » 01 gru 2011 15:54

Potwierdzam, ToXiC według mnie jest obecnie najlepszym ROMem. Sam go używam i cierpliwie czekam na dobry port ICSa :shock:
Zaawansowany

przez Mario » 30 gru 2011 09:41

Niestety ToXiC nie jest już aktualizowany - autor zarzucił ten projekt, więc jeśli ktoś chce mieć najnowszą wersję ROMu to polecam się przerzucić na coś innego, może jakiś wczesny ICS :shock:
Mario

przez Tobiasz » 09 sty 2012 11:38

Według mnie warto już instalować betę Ice Cream Sandwich, która działa naprawdę dobrze - teamhacksung's ICS Port for Galaxy S (jest o nim temat w innym wątku).
Tobiasz

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!