Aktualizacja Xperii S

Aktualizacja Xperii S

przez Ptr » 01 paź 2013 11:53

Witam. Mam niebrandowana xperie s z androidem ics. Chcialbym ja zaktuaalizowac do jb ale slyszalem ze sa z nim jakies problemy. Kiedy szukam aktualizacji xperia pokazuje mi wersje 6.2.B.0.200 czy ta aktualizacja jest dobra ? Podobno najniwsza wersja to 6.2.B.1.96 wiec dlaczego xperia jej nie wyszukuje ? Prosze o pomoc :(
Ptr

Re: Aktualizacja Xperii S

przez Ptr » 01 paź 2013 14:33

Znalazłem przyczyne. Ale mając już okazję mam pytanie do posiadaczy xperii s z androidem jelly bean. Czy u was też dioda powiadomień zmieniła kolor przy powiadomieniach o nieodebranym połączeniu lub sms? I kiedy ktoś dzwoni to bardzo szybko pulsuje. To normalne?
Ptr

Re: Aktualizacja Xperii S

przez Vini » 01 paź 2013 20:09

Dioda ma różne kolory i jest zaprogramowana w taki sposób, aby zmieniać kolor w zależności od zdarzenia. Można na Google Play ściągnąć nawet program, którym da się modyfikować częstotliwości migania i kolory LED.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!