HTC Hero (Era G2) - root i recovery

HTC Hero (Era G2) - root i recovery

przez witkacy7 » 23 paź 2013 15:51

Witam!
Mam problem z HTC Hero - telefon prawdopodobnie pochodzi z sieci Era (logo na starcie systemu), ma oryginalny soft 2.1-update1 (3.35.118.1), potrzebuję zrobić roota , a najlepiej wgrać inny ROM, aby móc bezproblemowo robić z tego telefonu hotspota.
Próbowałem robić root programem Universal Androot, ale bez skutku - zainstalowało Superusera, po czym wyskakuje błąd podczas próby włączenia go Terminal Emulatorem.
Czym w moim przypadku zrootować HTC?
Z góry dzięki, pozdrawiam!
Uczestnik

Re: HTC Hero (Era G2) - root i recovery

przez Pantsless » 23 paź 2013 19:32

Witaj,

a korzystałeś z instrukcji na XDA? Naprawdę świetnie prezentuje rootowanie HTC Hero, krok po kroku: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1471460
Zaawansowany

przez witkacy7 » 24 paź 2013 17:32

Witaj. Tak, korzystałem - stanęło na tym, że po zrobieniu niby "roota" wpisałem w Terminal Emulaturze "su" i wyskakiwał komunikat "Permission denied" (za pierwszym razem w ogóle wyskoczył błąd aplikacji).
Uczestnik

przez Pantsless » 24 paź 2013 18:36

Czyli root nie wychodzi, szkoda że nie wiem, co tam za błędy inne sypie, wtedy mógłbym lepiej pomóc. Znajomy robił np. według tego filmu:

Nie będę też odkrywał na nowo ameryki, bo tu masz wszelkie info na ten temat, to też zależy jaki soft masz wgrany: http://forum.android.com.pl/f92/rootowa ... post230177
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!