Będzie aktualizacja firmware dla Lumia 800

Będzie aktualizacja firmware dla Lumia 800

przez WPfan » 08 gru 2011 12:48

Ucieszyła mnie informacja, że wkrótce pojawi się aktualizacja dla mojej Lumii 800 - z informacji podanej na smartfan.pl wynika, iż będzie to lada dzień. Co prawda jeszcze nic nie ma, ale może wkrótce. Aktualizacja przyniesie całkiem sporo nowych usprawnień.

Po co dodałem nowy temat w tej sprawie? Żeby wszyscy, którzy już otrzymali aktualizację - pochwalili się tym.
WPfan

Re: Będzie aktualizacja firmware dla Lumia 800

przez Mat » 08 gru 2011 14:19

A no będzie, nawet nasz kochany portal o tym TUTAJ napisał :) Dużo udogodnień nam Microsoft z Nokią przyszykował, ja już się nie mogę doczekać, kiedy wreszcie to dostanę w swoje łapki.
Mat

Re: Będzie aktualizacja firmware dla Lumia 800

przez Pyrtolotolo » 20 gru 2011 21:43

Z dzisiejszego newsa na smartfan wynika, że już na początku przyszłego miesiąca wyjdzie łatka do Lumii 800 - korygująca działanie baterii, która jest w niektórych egzemplarzach nie wykorzystywana "do dechy" ;)
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!