Lumia 900 - czy opłaca się czekać?

Lumia 900 - czy opłaca się czekać?

przez Pyrto » 15 gru 2011 11:12

Chciałbym wkrótce kupić smartfon z systemem Windows Phone (uparłem się akurat na ten i nikt nie nie przekona, że chcę tak naprawdę inny). Wiem, że Lumia 800 jest już u nas w Polsce w sprzedaży i to za całkiem przyzwoite kwoty. Niestety, wczoraj zobaczyłem na oPDA info, że do Europy w lutym zawita Lumia 900. W związku z tym moje pytanie jest następujące: czy opłaca się czekać na Lumię 900, czy lepiej teraz kupić Lumię 800?
Zaawansowany

Re: Lumia 900 - czy opłaca się czekać?

przez Zyga » 16 gru 2011 09:41

Nokia Lumia 900 to przede wszystkim większy ekran (4.3 zamiast 3.7-cala). Reszta, o ile dobrze pamiętam - wygląda tak samo, jak w modelu 800. Nie wiem, czy jest sens czekać - do świąt na bank nikt nie będzie oficjalnie żadnego telefonu prezentować, bo to by pogorszyło sprzedaż świąteczną. Najlepiej poczekaj do przyszłego roku, na oficjalną prezentację Lumia 900 - a jak Ci się śpieszy to bierz śmiało Lumię 800.
Zyga

przez Ykk » 04 sty 2012 11:42

A ja jestem ciekaw, czy Lumia 900 pojawi się w ogóle w naszym kraju. W tej chwili jest kilka przecieków nt. 900, ale dotyczą wersji dla amerykańskiej sieci AT&T - może więc Nokia zamierza wypuścić Lumię 900 tylko w USA?
Ykk

przez Vini » 10 sty 2012 12:11

Ykk napisał(a):Nokia zamierza wypuścić Lumię 900 tylko w USA?

Właśnie wygląda na to, że niestety tak będzie. Lumia 900 w pierwszej kolejności trafi do AT&T, czyli amerykańskiej sieci, a Nokia póki co nawet nie zipnęła o dostępności 900 poza USA.
Ekspert

przez Rudolf » 25 sty 2012 15:52

Nokia odwaliła straszną kpinę z tą premierą, to jest już śmieszne co ci Finowie wyprawiają. Ogłaszają premierę nowego smartfona - po czym dowiadujemy się, że będzie tylko z USA i tylko w sieci AT&T. Jeśli tak wygląda marketing Nokii - to nie wróżę ani tej firmie, ani Microsoftowi sukcesu.
Rudolf

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!