Filmy zacinają się podczas odtwarzania i nagrywania

Filmy zacinają się podczas odtwarzania i nagrywania

przez Psiarz24 » 23 sty 2014 18:38

Witam,
Tak jak w temacie filmy tną się niemiłosiernie. Jest tak od początku użytkowania smartphona - Lumi 625. Na początku urządzenie podczas włączania burzyło się, że ma problem z kartą SD. Zrobiłem format karty, telefon nie ma z nią problemu ale nadal filmy się zacinają.. Może to być wina karty?
Pozdrawiam,
Psiarz 24
Użytkownik

Re: Filmy zacinają się podczas odtwarzania i nagrywania

przez Karl » 23 sty 2014 22:21

Hej,

idealnie by było, gdybyś miał drugą kartę, innej firmy i na niej sprawdził. A nie możesz wgrać filmu do pamięci wewnętrznej i sprawdzić, czy nie przycina?
Karl

przez Psiarz24 » 24 sty 2014 14:26

Cześć ;)
Na pomysł z kartą nie wpadłem, ale jak zapisałem, że ma nagrywać na pamięci telefonu też przycinało :/ Mniej ale zawsze.. Nie wiem co mam robić :)
Dzięki za info !
Użytkownik

przez Karl » 24 sty 2014 17:47

A próbowałeś inne filmy? Może akurat ten, który masz jest jakoś dziwnie skompresowany i dlatego przycina.
Karl

przez Psiarz24 » 24 sty 2014 21:50

Ale chodzi o to, gdy kamerą w telefone nagrtwam i odtwarza ;) Film na YT czy inne chodzą płynnie
Użytkownik

przez Marvi » 24 sty 2014 23:22

Dziwne, bo film nagrany w pamięci powinien działać normalnie, jeśli tak nie jest to znaczy, że taka już uroda tego sprzętu i nie wyrabia z kodowaniem/dekodowaniem wideo. Możesz jeszcze zrobić tak jak pisał Karl, sprawdzić na innej, najlepiej szybszej karcie pamięci.
Marvi

przez Psiarz24 » 26 sty 2014 14:32

Zwłaszcza, że smartphone ma funkcję nagrywania w 1080p. No nic, dziękuję za rady !
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!