Dzwoniące nieznajome numery

Dzwoniące nieznajome numery

przez ari » 05 maja 2014 16:00

Cześć wszystkim :) mam pytanie po raz kolejny :) Przez przypadek musiałem chyba podać gdzieś swój numer telefonu i od jakiś 2ch tygodni dzwonią do mnie krajowe nieznajome numery, gdy odbiorę to słyszę sygnał jakby oczekiwanie na połączenie albo faksu... Na szczęście w mojej lumii 520 mam opcje blokowania takich numerów no ale tylko 1000... W związku z tym mam pytanie, czy mogę całkowicie zablokować nieznane numery ? jesli tak, to jak ? i czy mogę zablokować przychodzące połączenia międzynarodowe ? wiecie nie chce zeby dzwonili do mnie z jakiegoś Konga... :P i potem naliczyli mega kasę... głównie chodzi mi o to, czy mogę to zrobić z poziomu smarta czy muszę się fatygować do operatora ? Mam telefon w sieci Play :).

A może jest jakaś apka, ktora rozpoznaje, że dzwoni akurat "niewłaściwy" numer ?

Dzięki za odpowiedź !
ari

Re: Dzwoniące nieznajome numery

przez Hans » 05 maja 2014 19:21

Hej,

ciekawa sprawa z tymi numerami, szkoda, że tak wydzwaniają :( Całe szczęście jest taka opcja, o którą prosisz. Tu masz aplikację do tego: http://www.windowsphone.com/pl-pl/store ... ab1d971357

Po jej zainstalowaniu wchodzisz w zaawansowane ustawienia i tam masz opcję do blokowania nieznanych numerów.
Hans

przez ari » 05 maja 2014 20:37

Dzięki zainstaluje i sprawdze :) a powiedzcie mi jak zablokować numery przychodzące międzynarodowe ? bo nie mam i tak rodziny za granicą... ;) czy można to jakoś z telefonu zrobić ? czy już u operatora ? :)
ari

przez Hans » 05 maja 2014 21:02

No ale jak zablokujesz nieznane - to siłą rzeczy te zagraniczne też się chyba poblokują, bo nie będziesz ich mieć w książce.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!