Samsung wchodzi do gry

Samsung wchodzi do gry

przez Kali » 31 sie 2012 14:25

Widzieliście nowy smartfon Samsunga z Windows Phone 8? Chodzi mi oczywiście o model Ativ S - według mnie to cudo. Dzisiaj pojawił się też przeciek od Nokii, ale jakoś ich smartfony nie robią na mnie wrażenia. Ativ S to taki Galaxy S III w wydaniu windowsowskim. Ciekawe, ile te cudo będzie kosztować. Obstawiam cenę w okolicach premiery S III, czyli jakieś 2700zł.
Kali

Re: Samsung wchodzi do gry

przez SmartFan » 31 sie 2012 18:45

Co ciekawe, smartfon jest zrobiony z aluminium - czyli wprowadza nową jakość do produktów Samsunga. Wiele osób przecież narzekało, że SGS3 jest z plastiku - a tu masz, aluminium. Ja jestem ciekaw jak się będzie sprawować sam Windows Phone 8. Jak pamiętam obsługę Windows Mobile 6.5 to mnie szlag trafia, wszystko takie zacofane itp. No ale całkiem możliwe, że się skuszę na tego Ativ S - w sklepach będzie pewnie gdzieś na przełomie października i listopada.
Zaawansowany

Re: Samsung wchodzi do gry

przez Ykk » 05 wrz 2012 09:56

Co do tego aluminium to nie byłbym taki pewny. Widziałem filmik na YouTube, gdzie koleś twierdzi, iż to tylko plastik wyglądający jak aluminium. Jeśli tak jest, to wielki minus dla Ativ S. Filmik możecie zobaczyć poniżej.
Ykk

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!