Skydrive / Karta pamięci

Skydrive / Karta pamięci

przez DizzePL » 18 wrz 2013 21:56

Witam, od dzisiaj jestem posiadaczem Lumii 820. System windowsowski w telefonie jest dla mnie nowością dlatego mam dwa pytania.
1 ) Jak pobierać pliki z Skydrive'a na telefon ?
2 ) Dlaczego mój telefon widzi kartę pamięci lecz nie widzę w żadnym z folerów telefonu zawartości tej karty ? ( muzyka, zdjęcia itd. )
3 ) Jaki program jest odpowiedzialny za połączenie telefonu z komputerem przez kabel ? ( np. w sytuacji przerzucania plików z komp. na tel i na odwrót ? )

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź, na pewno bardzo mi pomogą ;)
Pozdrawiam
DizzePL

Re: Skydrive / Karta pamięci

przez Grypher » 18 wrz 2013 22:40

Witaj!

1. O jakie pliko konkretnie chodzi, muza, zdjęcia, dokumenty - czy może jakieś zipy, rary itp? Do takich spraw może Ci się przydać program SkyManager: http://www.windowsphone.com/en-us/store ... e8d7259028
2. Z tego co wiem jak instalujesz kartę SD w Windows Phone to tworzą się na niej trzy foldery - muzyki, zdjęć i wideo. Spróbuj do któregoś z nich wrzucić swoje pliki i sprawdzić, czy smartfon je zobaczy.
3. Jak podłączysz smartfon do kompa to powinien się pojawić w "moim komputerze". Ogólnie do WP jest program o nazwie Zune, za jego pomocą powinno się transferować pliczki.

W razie pytań pisz
Pozdro!
Grypher

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!