Stystem płatnosci internetowej

Stystem płatnosci internetowej

przez Krzysztof » 09 maja 2019 02:34

Poszukuje rzeczowych opinni na temat oferty firmy BlueMedia https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online Ponieważ zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług
Krzysztof
 


Re: Stystem płatnosci internetowej

przez WOJTEK33 » 16 maja 2019 13:10

Tak, BlueMedia to bardzo dobry wybór - są rzetelni i sprawdzeni. Ja dla siebie wybrałem płatności online od firmy HotPay ze względu na to, że mam do nich dosłownie rzut beretem i mogłem odwiedzić ich osobiście.
WOJTEK33
 


Płatności dla e-commerce

przez Jolko11 » 21 sie 2019 10:12

Hm.. jeśli chodzi o płatności dla e-commerce to ja polecałabym Paybynet - https://www.paybynet.pl/e-sklep/platnos ... -e-sklepu/ . Rozwiązanie ma wiele zalet. Płatności są realizowane bezpośrednio z konta kupującego na konto sklepu, dzięki czemu znika kłopot związany z rozksięgowywaniem przelewów zbiorczych. Łatwiej też dokonywać zwrotów. System działa w trybie ciągłym przez całą dobę, a procesy płatności są zautomatyzowane. Poza tym nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. :)
Jolko11
 


Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!
 


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron