Wave 533 Problem!

Wave 533 Problem!

przez Kapitan Masełko » 06 cze 2013 13:13

Witam. Mam Samsunga Wave S5330 i niemoge utworzyc konta samsung wchodze w "Moje Konta" potem dodaj konto i wybieram samsung ale pisze oczekiwanie i mnie wywala do tego dodaj konto. A gdy chce sie zalogowac do Samsung Apps to pisze oczekiwanie i odrazu mnie cofa do samsung appsa. Pomocy!
Kapitan Masełko

Re: Wave 533 Problem!

przez Karl » 06 cze 2013 15:43

Witaj,

a połączenie z netem na pewno masz dobre?
Karl

przez Kapitan Masełko » 06 cze 2013 15:51

Tak. Mam ponieważ normalnie po samsung apps sobie chodzę i przeglądam ale zalogować się nie mogę. A te konto samsung to tez nie przez neta wifi mam ON
Kapitan Masełko

przez Karl » 06 cze 2013 16:36

Co prawda nie mam sprzętu z os Bada, ale chyba znalazłem rozwiązanie:

Wejdź w Menu->Ustawienia->Łączność->Sieć->Połączenia->Tak->Utwórz. Ustawienia tutaj nie mają znaczenia, jeśli korzystasz tylko z wifi, stwórz coś takiego:

Nazwa: WiFI
Acces name: internet
Auth type: normal
User id:
Password:
Protocol: HTTP
Home URL:
Proxy address: 0.0.0.0:80
Linger time: 300

Daj znać, czy pomoże.
Karl

przez Kapitan Maselko » 06 cze 2013 21:48

Karl. Ale mi dobrze dziala wifi. Nawet teraz pisze z tego wavea. Sprubuj wymyslec cos innego jezeli mozesz. :)
Kapitan Maselko

przez Karl » 07 cze 2013 07:56

Tylko że właśnie podobno wprowadzenie takich ustawień coś naprawia, poszperam jeszcze po sieci, może coś znajdę :D
Karl

przez Kapitan Masełko » 07 cze 2013 20:11

Niestety :( Nie działa niewiem co mogę zrobić. Chyba wgram nowego softa. Może masz jeszcze jakieś propozycje?
Kapitan Masełko

przez Kapitan Masełko » 08 cze 2013 16:55

Jej. Pomogła aktualizacja do softa Value Pack :) Działa szybciej i pobiera oraz LOGUJE! Dzięki za pomoc.
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!